خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1398/04/04 10:42:36
سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

پشت پرده سفر پمپئو به ریاض و ابوظبی چیست؟

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سفر پمپئو به عربستان و امارات برای دریافت هزینه های آمریکا در منطقه و همچنین اطمینان بخشی در خصوص کارکرد تسلیحات این کشور است.
پشت پرده سفر پمپئو به ریاض و ابوظبی چیست؟ نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سفر پمپئو به عربستان و امارات برای دریافت هزینه های آمریکا در منطقه و همچنین اطمینان بخشی در خصوص کارکرد تسلیحات این کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805102653839292.jpg پشت,پرده,سفر,پمپئو,به,ریاض,و,ابوظبی,چیست؟ Icana

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص تکرار ادعاها و اتهامات مایک پمپئو علیه ایران پیش از سفر به عربستان و امارات و تاکید بر ضرورت ایجاد ائتلاف جهانی برای مبارزه با کشورمان، گفت: سرنگونی پهپاد آمریکایی تردید جدی در مقامات کشورهای خریدار تسلیحات نظامی آمریکا ایجاد کرده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی در این راستا تصریح کرد: در واقع آنها به این نتیجه رسیده اند که وقتی پیشرفته ترین پهپاد جاسوسی ایالات متحده توسط تسلیحات بومی کشورمان مورد هدف و سرنگونی قرار می گیرد، سلاح های دیگر آمریکایی چقدر قابل اطمینان است.

محمد جمالی نوبندگانی

وی ادامه داد: اخیرا جمله تهدید آمیزی از سوی ترامپ مطرح شد مبنی بر اینکه هزینه هایی که برای اعمال فشار علیه کشورمان در منطقه انجام داده اند، باید عربستان پرداخت شود و بن سلمان نیز باید آنها را بپردازد.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان به وضوح اذعان کرد که سفر مایک پمپئو به عربستان و امارات متحده عربی برای حساب و کتاب با آنها است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه به سعودی و امارات سفر خواهد کرد، گفت: در این دو سفر درباره چالش موجود ناشی از ایران و چگونگی اطمینان دادن به متحدان راهبردی و اینکه چگونه می‌توانیم یک ائتلاف جهانی تشکیل دهیم، صحبت خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet