هدر موبایل
1398/04/04 12:32:10
سرویس سیاسی
کمالی پور با اشاره به فایل صوتی افشاشده از منافقین:

جمهوری اسلامی با تهدیدگران امنیت خلیج فارس برخورد جدی می‌کند

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آمریکایی‌ها سعی داشتند در حوادث خلیج فارس و دریای عمان ایران را مقصر جلوه دهند اما با اشتباهی که منافقین مرتکب شدند دست‌های پشت پرده این خرابکاری‌ها افشا شد.
جمهوری اسلامی با تهدیدگران امنیت خلیج فارس برخورد جدی می‌کند نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس معتقد است آمریکایی‌ها سعی داشتند در حوادث خلیج فارس و دریای عمان ایران را مقصر جلوه دهند اما با اشتباهی که منافقین مرتکب شدند دست‌های پشت پرده این خرابکاری‌ها افشا شد. https://cdn.icana.ir/d/019/47795.jpg جمهوری,اسلامی,با,تهدیدگران,امنیت,خلیج,فارس,برخورد,جدی,می‌کند Icana

یحیی کمالی پور  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فایل صوتی منتشرشده ای که همدستی گروهک تروریستی منافقین و عربستان سعودی را در موضوع انفجار نفتکش ها در الفجیره افشا کرده است، گفت: واقعیت این است که منافقین از ابتدای شکل گیری به عنوان اپوزیسیون علیه جمهوری اسلامی فعالیت کردند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: منافقین چه در زمان حضور در عراق و چه در زمان حضور در فرانسه همواره اقداماتی علیه ایران داشتند و از هیچ خرابکاری کم نگذاشتند.

منافقین ایرانیان فراری از کشور بوده که با خیانت به دنبال زیر سوال بردن حاکمیت جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: منافقین در عملیات مرصاد مسلحانه وارد شده و جنگی را علیه ایران سامان دادند که منجر به کشته شدن بسیاری از افراد بی گناه شد و امروز نیز که تأثیر ترورها کمتر شده از هر فرصتی برای زیر سوال بردن حاکمیت جمهوری اسلامی استفاده کرده و اقدام به خیانتی آشکار علیه ایران دارند.

کمالی پور اضافه کرد: مدت ها است که ما این گروه از ایرانیان فراری از کشور را خائن می دانیم و البته نباید آنها را جدی گرفت بلکه تنها باید با هوشیاری به سمت خشکاندن ریشه های فسادی برویم که آنها علیه ما ایجاد می کنند.

وی افزود: پیش از این پایگاه منافقین در عراق را مورد هدف قرار دادیم لذا این امکان برای جمهوری اسلامی وجود دارد که هر کجا توطئه ای علیه ایران صورت گرفت وارد عمل شده و با آنها برخورد کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی ها سعی داشتند در حوادث خلیج فارس و دریای عمان ایران را مقصر جلوه دهند اما با اشتباهی که منافقین مرتکب شدند دست های پشت پرده این خرابکاری ها افشا شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet