هدر موبایل
1398/04/04 15:03:17
سرویس اقتصادی
مطهری:

رویکرد مذاکره برخی نمایندگان با بابک زنجانی چه بوده است؟

عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: باید مشخص شود که رویکرد مذاکره برخی نمایندگان با بابک زنجانی چه بوده است و آیا در این دیدار رویکرد حمایتی داشته اند یا خیر.
رویکرد مذاکره برخی نمایندگان با بابک زنجانی چه بوده است؟ عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: باید مشخص شود که رویکرد مذاکره برخی نمایندگان با بابک زنجانی چه بوده است و آیا در این دیدار رویکرد حمایتی داشته اند یا خیر. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104307478113.jpg رویکرد,مذاکره,برخی,نمایندگان,با,بابک,زنجانی,چه,بوده,است؟ Icana

علی مطهری عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر ملاقات برخی نمایندگان با بابک زنجانی در زندان، گفت: می دانم این ملاقات، انجام شده است اما از اسامی افرادی که با وی دیدار کرده اند بی اطلاع هستم.

اصل ملاقات با زندانیان ایرادی ندارد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اصل ملاقات با زندانیان ایرادی ندارد، افزود: قبلا هم چینین اتفاقی رخ داده و با محکومان سیاسی و امنیتی ملاقات هایی صورت گرفته است.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: باید مشخص شود که رویکرد مذاکره برخی نمایندگان با بابک زنجانی چه بوده است و آیا رویکرد حمایتی داشته اند یا خیر که بنده از این موضوع اطلاعی ندارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet