هدر موبایل
1398/04/04 11:01:55
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس:

بیگدلی:نمایندگان باید شأن مجلس را حفظ کنند/ انتقاد حاجی از روند بررسی مصوبات

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر حفظ شأن قوه مقننه تاکید و عضو کمیسیون برنامه و بودجه از روند بررسی طرح و لوایح انتقاد کرد.
بیگدلی:نمایندگان باید شأن مجلس را حفظ کنند/ انتقاد حاجی از روند بررسی مصوبات عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر حفظ شأن قوه مقننه تاکید و عضو کمیسیون برنامه و بودجه از روند بررسی طرح و لوایح انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107560566096.jpg بیگدلی:نمایندگان,باید,شأن,مجلس,را,حفظ,کنند/,انتقاد,حاجی,از,روند,بررسی,مصوبات Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد بیگدلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تذکر آقای حاجی دلیگانی گفت: هیات رئیسه باید ترتیب تذکرات را رعایت کند، متاسفانه صحبت هایی در صحن مطرح شد که درست نبود در صورتی که ما نماینده 80 میلیون نفر هستیم.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر یک روز صدای مجلس را از رادیو قطع کنند مشخص می شود که چه کسانی نظر کارشناسی درباره مصوبات مطرح و چه کسانی برای اینکه صدایشان شنیده شود، صحبت می کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: نمایندگان باید شأن مجلس و یکدیگر را حفظ کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در ادامه با استناد به ماده 75 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: آقای لاریجانی هرجا که بخواهند مجلس را دور می زنند، در متن گزارش اموال نامشروع آمده که اموال ثروتمندان و مال اندوزان که از فقرا گرفته شده به فقرا برگردانده شود، متاسفانه با روال انجام گرفته نگذاشتند که این موضوع تصویب شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: عجله در بررسی برخی از موارد درست نیست زیرا عجله کار شیطان است، این کار در برجام هم طی 20 دقیقه انجام گرفت و وضعیت کشور را به شکل کنونی رساند.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نمایندگان گفت: تذکر آئین نامه ای حق نمایندگان است اما نباید موضوعات خارج از پیشنهاد مطرح شود، گاهی نیز مواردی در کلام نمایندگان مطرح می شود که قطعا منظور و مقصود خاصی پشت آن نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet