خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/04/04 13:55:44
سرویس سیاسی
رحیمی‌جهان آبادی:

کنفرانس منامه برای مشروعیت بخشی و هویت بخشی به رژیم صهیونیستی است

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد کنفرانس منامه برای مشروعیت بخشی و هویت بخشی به رژیم صهیونیستی است اما به سرانجام نمی رسد.
کنفرانس منامه برای مشروعیت بخشی و هویت بخشی به رژیم صهیونیستی است عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد کنفرانس منامه برای مشروعیت بخشی و هویت بخشی به رژیم صهیونیستی است اما به سرانجام نمی رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201807104905768594.jpg کنفرانس,منامه,برای,مشروعیت,بخشی,و,هویت,بخشی,به,رژیم,صهیونیستی,است Icana

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانهملت  در رابطه با برگزاری کنفرانس صهیونیستی-آمریکایی در منامه بحرین و رونمایی کاخ سفید از طرح ۵۰ میلیارد دلاری مربوط به معامله قرن، گفت: تلاش آمریکایی ها و همپیمانان منطقه ای آنها برای مشروعیت بخشی و هویت بخشی به رژیم صهیونیستی به سرانجام نمی رسد.

ایالات متحده با طرح معامله قرن درصدد تامین امنیت اسرائیل است

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ایالات متحده از طریق بکارگیری راه های مختلف مانند ارائه سلاح اتمی و جنگ افزارهای پیشرفته به اسرائیل، همراهی برای تجاوز به کشورهای همسایه، وتو کردن رای شورای امنیت علیه اسرائیل و غیره تلاش کرد که امنیت را برای این رژیم اشغالگر به ارمغان بیاورد.

وی در این راستا ادامه داد: این مهم در حالیست که مشاهده می شود رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه غریبه است و حتی شرایط طوری رقم خورده که مهاجرت معکوس شهروندان سرزمین های اشغالی شکل گرفته است.

کشورهای دنیا حاضر نیستند تاریخ یک سرزمین  را با دلارهای نفتی معاوضه کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: آمریکایی ها شاید به معامله قرن خوشبین باشند اما فلسطینی ها، برخی کشورهای عربی و سایر کشورهایی که به دموکراسی اعتقاد دارد نمی تواند تاریخ، هویت و ملیت یک سرزمین و ملت را با دلارهای نفتی معاوضه کنند و بفروشند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون نیز مسیر اشتباهی در بحرین طی می شود، خاطرنشان کرد: نشست منامه نیز همانند سایر نشست های مرتبط با معامله قرن مانند نشست مکه به سرانجام مطلوب نمی رسد.

به گزارش خبرگزاری خانهملت ، جارد کوشنر در آستانه برگزاری کارگاه اقتصادی منامه اظهار کرد، کارگاه منامه موفقیت‌آمیز خواهد بود و تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران در آن شرکت خواهند کرد. وی در عین حال تکذیب کرد که تحریم این کارگاه از سوی تشکیلات خودگردان فلسطین شکستی برای آن باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet