هدر موبایل
1398/04/04 12:01:22
سرویس فرهنگی
خادم تاکیدکرد:

نظارت بر دستفروشان مواد غذایی با تخصیص کد شناسایی

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تخصیص کد شناسایی برای دستفروشان موادغذایی برای سلامت تغذیه الزامی است،گفت: ایجاد کمیته نظارتی دولت در وزارتخانه های مرتبط راهکاری برای ساماندهی اشتغال دستفروشان در کشور است.
نظارت بر دستفروشان مواد غذایی با تخصیص کد شناسایی نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تخصیص کد شناسایی برای دستفروشان موادغذایی برای سلامت تغذیه الزامی است،گفت: ایجاد کمیته نظارتی دولت در وزارتخانه های مرتبط راهکاری برای ساماندهی اشتغال دستفروشان در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109321279234.jpg نظارت,بر,دستفروشان,مواد,غذایی,با,,تخصیص,کد,شناسایی Icana

 علاءالدین خادم در گفت وگوبا خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت شیوع گسترده  دستفروشی در کشور،گفت:  بیکاری ودرآمد پایین افراد  در دهک اقتصادی کم درآمد جامعه موجبات رشد پدیده دستفروشی در جامعه را رقم زده است که این امرموجبات تولید آسیب های اجتماعی جامعه را در بردارد.

پدیده دستفروشی در حوزه موادغذایی نیازمند ترسیم سازکار و ساماندهی مستقیم

نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پدیده دستفروشی  در حوزه موادغذایی نیازمند ترسیم سازکار و ساماندهی مستقیم است زیرا دستفروشی موادغذایی بدون رصد قانونی و بهداشتی سلامت شهروندان را به شدت به خطر می اندازد.

عملکرد دستفروشان  در غرفه های شهرداری همسو با نظارت مکفی  نیست

خادم افزود:عملکرد دستفروشان  در غرفه های شهرداری همسو با نظارت  مکفی نیست و این در حالی  است که با این شرایط مشخص است که نمی توان بر محتوای تولید موادغذایی دستفروشان نظارت جامع کرد.

وی ادامه داد: تخصیص کد شناسایی برای دستفروشان موادغذایی در اولویت برنامه های دولت قرار بگیرد تا بتوان بر محتوای تولید موادغذایی دستفروشان نظارت اجمالی وکاربردی کرد.

تخصیص کد شناسایی برای دستفروشان موادغذایی برای سلامت تغذیه الزامی است

عضو فراکسیون وتولید و اشتغال مجلس با بیان اینکه تخصیص کد شناسایی برای دستفروشان موادغذایی برای سلامت تغذیه الزامی است یادآورشد: ایجاد کمیته نظارتی دولت  در  وزارتخانه های مرتبط  راهکاری  برای ساماندهی اشتغال دستفروشان  در کشور است.

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet