هدر موبایل
1398/04/04 12:28:07
سرویس سیاسی
جمالی نبوندگانی مطرح کرد:

توضیحات وزیر نفت درباره‌ دستگاه کارت‌خوان در جلسه هیأت نظارت

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به توضیحات وزیر نفت درباره‌ دستگاه کارت‌خوان این وزارت‌خانه در جلسه هیأت نظارت، گفت:موضوع جکت اوراق شده و دستگاه کارت خوان جزو وظایف نمایندگی تشخیص داده نشد لذا آن را به دادگاهی که این شکایت از آنجا آمده محول کرد.
توضیحات وزیر نفت درباره‌ دستگاه کارت‌خوان در جلسه هیأت نظارت سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به توضیحات وزیر نفت درباره‌ دستگاه کارت‌خوان این وزارت‌خانه در جلسه هیأت نظارت، گفت:موضوع جکت اوراق شده و دستگاه کارت خوان جزو وظایف نمایندگی تشخیص داده نشد لذا آن را به دادگاهی که این شکایت از آنجا آمده محول کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107219701773.jpg توضیحات,وزیر,نفت,درباره‌,دستگاه,کارت‌خوان,در,جلسه,هیأت,نظارت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد جواد جمالی نوبندگانی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز سه‌شنبه مجلس در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال شکایت‌هایی که از طرف آقای زنگنه وزیر نفت از یکی از نمایندگان صورت گرفته بود امروز چهارم تیر جلسه‌ای با حضور همه اعضای هیأت تشکیل شد و آقای زنگنه با حضور در جلسه اطلاعاتی را در مورد جکتی که گفته بودند اوراق شده و به منابع مملکت آسیب وارد شده ارائه کردند. همچنین ایشان در رابطه با موضوع دستگاه کارت خوان در وزارت نفت مشروحا توضیح داد. علاوه بر  این مشکلات مالی در حوزه پتروشیمی به بحث گذاشته شد در این باره نماینده محترم هفته گذشته مستندات خود را ارائه کرد و امروز هم آقای زنگنه توضیحاتی داد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان موضوعات مربوط به جکت اوراق شده و دستگاه کارت خوان را جزو وظایف نمایندگی تشخیص نداد و آن را به دادگاهی که این شکایت از آنجا آمده محول کرد تا نماینده مربوطه توضیحات خود را در همانجا ارائه کند اما در مورد پتروشیمی توضیحاتی که نماینده محترم داده بود را خلاف وظایف نمایندگی تشخیص ندادیم.

حضور سرپرست معاونت حقوقی و قوانین شورای نگهبان برای توضیح درباره صادقی

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: همچنین آقای صادقی توییتی کرده بود که برخی افرادی که خود را مرتبط با تصمیم گیرندگان شورای نگهبان می‌دانند اقدام به کارهای خلاف شئون کردند. ما از شهود معرفی شده توسط آقای صادقی دعوت کردیم، توضیحاتی دادند امروز هم سرپرست معاونت حقوقی و قوانین شورای نگهبان به هیأت آمدند و توضیحاتی دادند گفتند مثل وزارت خانه‌ها و جاهایی که ممکن است افرادی با جعل عناوین کاری انجام دهند ما هم مواردی داشتیم که افراد خود را مرتبط با شورای نگهبان اعلام کردند و حداقل ۱۰ نفر از آنها را به دادگاه معرفی کردیم لذا با این موارد برخورد می‌کنیم.

وی ادامه داد: ایشان معتقد بود که نماینده محترم باید این افراد را به شورای نگهبان یا محکمه صالحه معرفی می‌کرد. در نهایت هیأت به این نتیجه رسید که شهود با هماهنگی هیأت به شورای نگهبان بروند و مستندات خود را ارائه کنند اگر قابل قبول بود شورای نگهبان تصمیم گیری می‌کند و در غیر این صورت هیأت نظر خود را اعلام خواهد کرد.

طرح شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان علیه محمود صادقی

جمالی نوبندگانی از شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان علیه محمود صادقی خبر داد و افزود: این ستاد اعلام کرده بود به دنبال اتفاقات شبکه ۵ سیما که در آن عزیزان اهل سنت مورد اهانت قرار گرفتند توییت آقای صادقی و به دنبالش کامنت‌هایی که زده شده بود خلاف اقدامات در جهت وحدت جامعه بوده. لذا از ایشان شکایت کردم و قرار شد ما از آقای صادقی دعوت کنیم تا در جلسه بعدی دفاعیات خود را مطرح کنند.

بررسی شکایت وزارت نفت از ابوترابی به جلسه بعد موکول شد

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، افزود: همچنین وزارت نفت شکایتی را علیه آقای ابوترابی نماینده نجف آباد در رابطه با اظهارات مربوط به وزارت نفت، داشته که از ایشان دعوت می‌کنیم در جلسه بعدی مستندات و دفاعیات خود را مطرح کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet