خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/04/04 12:40:07
سرویس صحن
کاظم نسب در تذکر شفاهی:

محدودیت کشت برای کشاورزان استان خوزستان برداشته شود

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه علی رغم وجود آب فراوان اجازه کشت به مناطق متضرر از سیل داده نشده است، بیان کرد: محدودیت کشت درکل استان خوزستان باید برداشته شود.
محدودیت کشت برای کشاورزان استان خوزستان برداشته شود نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه علی رغم وجود آب فراوان اجازه کشت به مناطق متضرر از سیل داده نشده است، بیان کرد: محدودیت کشت درکل استان خوزستان باید برداشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102608449497.jpg محدودیت,کشت,برای,کشاورزان,استان,خوزستان,برداشته,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جواد کاظم نسب الباجی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: آیا وقت آن نرسیده که مصوبه دولت درخصوص اهدای خسارت کشاورزان و استمهال وام آنها به اجرا برسد. خواهشمند است دستور فرمایید هر چه سریعتر این موارد اجرایی شود.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی خطاب به اردکانیان وزیر نیرو بیان کرد: کشاورزان خوزستان از کشت محروم شده اند و امسال همه مزارع آنها را زیر آب بردید و در حال حاضر علی رغم وجود آب فراوان اجازه کشت به مناطق متضرر از سیل داده نشده و کشاورزان را به دلیل محدودیت آب به جان هم انداختید. دستور فرمایید محدودیت کشت درکل استان خوزستان برداشته شود.

وی تاکید کرد: در شرایط کنونی از تحرکات غیرقانونی در اجرای مخرب طرح های انتقال آب در استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری جلوگیری کنید./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet