هدر موبایل
1398/04/04 12:46:18
سرویس صحن
سیاوشی در تذکر شفاهی با اشاره به دستگیری یک دختر در تهران؛

دستگیری یک دختر تحت هر عنوانی رفتار دستگیرکنندگان را توجیه نمی کند

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کلیپ منتشر شده از دستگیری یک دختر، گفت: ارتکاب هر جرمی، رفتار دستگیرکنندگان را توجیه نمی کند.
دستگیری یک دختر تحت هر عنوانی رفتار دستگیرکنندگان را توجیه نمی کند نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کلیپ منتشر شده از دستگیری یک دختر، گفت: ارتکاب هر جرمی، رفتار دستگیرکنندگان را توجیه نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102694637746.jpg دستگیری,یک,دختر,تحت,هر,عنوانی,رفتار,دستگیرکنندگان,را,توجیه,نمی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، طیبه سیاوشی شاه عنایتی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی اظهار داشت: در روزهای اخیر در تهران با مسئله ای فراتر از حجاب در جامعه مواجه هستیم که صرفا ایجاد محدودیت در پوشش مدنظر نیست و در واقع امنیت روانی را از شهروندان تهرانی سلب کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: حرکت در این جهت و پافشاری بر آن علاوه بر زیر پا گذاردن حقوق شهروندی در نهایت منجر به خدشه بر اعتبار و حرمت قانونی نهادهای صیانت کننده از امنیت جامعه خواهد شد.

وی افزود: کلیپ منتشر شده دستگیری یک دختر تحت هر عنوانی رفتار دستگیرکنندگان را توجیه نمی کند.

سیاوشی ادامه داد: براساس گزارش منتشر شده مرکز پژوهش های مجلس نشان داده شد که ارزشمندی حجاب در جامعه دچار تحول شده است و براساس تحقیقات تعریف عرفی و تعریف فقهی حجاب متفاوت است و بیشتر افراد تلقی عرفی از حجاب دارند که به هیچ وجه مورد توجه سیاستگذاران نیست./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet