هدر موبایل
1398/04/04 13:03:00
سرویس صحن
نیکزادی پناه در تذکر شفاهی:

کارگران صنایع خودروسازی بم گرفتار ناامنی شغلی هستند

نماینده مردم بم در مجلس از وزیر صنعت خواست به وضعیت صنایع خودروسازی مستقر در ارگ بم رسیدگی کند.
کارگران صنایع خودروسازی بم گرفتار ناامنی شغلی هستند نماینده مردم بم در مجلس از وزیر صنعت خواست به وضعیت صنایع خودروسازی مستقر در ارگ بم رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612104829718639.jpg کارگران,صنایع,خودروسازی,بم,گرفتار,ناامنی,شغلی,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب الله نیکزادی پناه در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود به وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: از اینکه این وزارتخانه عوارض گمرکی وضع شده برای صادرات خرما را حذف کرد؛ از طرف تمامی نخل داران تشکر می‌کنم.

نماینده مردم بم، ریگ و فهرج در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: خودروسازان و قطعه‌سازان و دیگر صنایع در ارگ جدید بم با مشکلات متعدد مالی، تولیدی، مالیاتی و رکود کارخانجات روبه رو هستند و قطعا در آینده نزدیک کارگران مشغول به کار در آنجا تعدیل و اخراج خواهند شد لذا لازم است که تصمیم عاجل برای پیشگیری از رکود تولید و معضل اجتماعی انسانی به لحاظ بیکار شدن کارگران و نیز حفظ امنیت موجود گرفته شود.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی گفت: در سفر شما به شرق استان کرمان گزارشی را درباره محورهای این استان که به قتلگاه تبدیل شده‌اند ارائه شده است.

نماینده مردم بم تصریح کرد: هر هفته تعداد زیادی از هموطنان بی گناه در این جاده ها جان خود را از دست می دهند لذا لازم است اعتبارات لازم را برای اصلاح و بهسازی مسیرهای استان کرمان تخصیص دهید تا از تلفات مالی و جانی پیشگیری شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet