هدر موبایل
1398/04/04 13:38:52
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

انتقاد از برخورد نامناسب ناجا با یکی از دختران بدحجاب

عضو فراکسیون امید مجلس در تذکر شفاهی ضمن انتقاد از برخورد نامناسب ناجا با یکی از دختران بدحجاب، گفت:کاخ سفید نمی‌خواهد از اقدامات ابلهانه خود دست بکشد.
انتقاد از برخورد نامناسب ناجا با یکی از دختران بدحجاب عضو فراکسیون امید مجلس در تذکر شفاهی ضمن انتقاد از برخورد نامناسب ناجا با یکی از دختران بدحجاب، گفت:کاخ سفید نمی‌خواهد از اقدامات ابلهانه خود دست بکشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103467463270.jpg انتقاد,از,برخورد,نامناسب,ناجا,با,یکی,از,دختران,بدحجاب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه 4 تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا، گفت: کاخ سفید ظاهراً نمی‌خواهد از اقدامات ابلهانه خود دست بکشد. آنان اخیراً علاوه بر تحریم رهبر معظم انقلاب و فرماندهان نظامی، وزیر امور خارجه را هم تحریم کردند که این مساله نشان می‌دهد آنان دروغ می‌گویند که می‌خواهند مذاکره کنند، دیپلماسی را پیش ببرند و به دنبال تنش زدایی هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از وزارت خارجه می‌خواهم با کشورهایی چون امارات، عربستان، بحرین و انگلیس که با آمریکا در این اقدامات همکاری می‌کنند، برخورد کرده و با اقدامات دیپلماتیک پاسخ آنان را بدهد.

کواکبیان یادآور شد: وزیر کشور باید پاسخگوی برخورد نامناسب نیروی انتظامی با یکی از دختران بدحجاب باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی،خاطرنشان کرد: مشکلات مردم را به تحریم‌ها نسبت ندهید چرا که مساله سیب زمینی و هویج ربطی به تحریم‌ها ندارد و دولت بایدها آن را حل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet