هدر موبایل
1398/04/04 13:27:19
سرویس صحن
ابطحی در تذکر شفاهی:

وضعیت بازار لبنیات نابسامان است/ دولت قیمت کالاهای اساسی مردم را ساماندهی کند

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با انتقاد از وضعیت نابسامان قیمت لبنیات در کشور از دولت خواست تا قیمت کالاهای اساسی مردم را ساماندهی کند.
وضعیت بازار لبنیات نابسامان است/ دولت قیمت کالاهای اساسی مردم را ساماندهی کند نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با انتقاد از وضعیت نابسامان قیمت لبنیات در کشور از دولت خواست تا قیمت کالاهای اساسی مردم را ساماندهی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906105480723237.jpg وضعیت,بازار,لبنیات,نابسامان,است/,دولت,قیمت,کالاهای,اساسی,مردم,را,ساماندهی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: آیا دولتمردان از وضعیت شیر، پنیر و ماست که غذای لایموت قشر مستضعف است، باخبرند؟ این وضعیت بسیار شکننده بوده، به همین دلیل از رئیس جمهور درخواست دارم به این موضوع ورود پیدا کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص 14 میلیارد دلار برای کالاهای اساسی بیان کرد: این مبلغ برای بهبود وضعیت کالاهای اساسی تخصیص یافته بود، دولت هر چه سریعتر به این موضوع ورود کند و به غذای اساسی و روزانه مردم توجه کند.

وی با اشاره به صحبت های ترامپ در خصوص صف های طولانی خرید نان در ایران گفت: طرح این موضوعات نقشه است و آنها می خواهند این موارد را در کشور اجرایی کنند و متاسفانه برخی از شبکه ها گندم را به قیمت بالاتری از قیمت تعیین شده جهاد می خرند، دولت به این مسائل ورود کرده و وضعیت نامناسب اقلام ضروری مردم را ساماندهی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet