هدر اصلی
1398/04/04 13:36:18
سرویس صحن
صادقی در تذکر شفاهی:

برخورد مامور نیروی انتظامی با دخترجوان در پارک شرم آور بود

عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است برخورد مامور نیروی انتظامی با دختر جوان در یکی از پارک های تهران را خشن و شرم آور توصیف کرد که موجب جریحه دار شدن احساسات جامعه شد.
برخورد مامور نیروی انتظامی با دخترجوان در پارک شرم آور بود عضو فراکسیون امید مجلس معتقد است برخورد مامور نیروی انتظامی با دختر جوان در یکی از پارک های تهران را خشن و شرم آور توصیف کرد که موجب جریحه دار شدن احساسات جامعه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109027455951.jpg برخورد,مامور,نیروی,انتظامی,با,دخترجوان,در,پارک,شرم,آور,بود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود صادقی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن ارج نهادن به اقدامات نیروی انتظامی اظهار داشت: برخورد خشن و شرم آور یکی از ماموران نیروی انتظامی با یک دختر در یکی از پارک های تهران موجب جریحه دار شدن احساسات جامعه شد و وجهه نظام جمهوری اسلامی ایران را خدشه دار کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینگونه رفتارها ناقض اصل کرامت انسانی است و نه تنها تاثیر مثبتی در پذیرش هنجارها و ارزش های دینی ندارد بلکه باعث بد بینی و کینه نسل جوان از حاکمیت می شود.

وی افزود: وظیفه امر به معروف و نهی از منکر از تکالیف نتیجه محور است و در صورتی که احتمال تاثیر ندهیم انجام این تکلیف ساقط است. امام علی (ع) در فرمان خود به مالک اشتر فرمودند: ای مالک در دل خودت احساس رحمت و مهربانی به مردم را برانگیز و به آن ها لطف کن.

صادقی ادامه داد: متاسفانه نیروی انتظامی که در ظاهر تحت نظارت وزارت کشور است، از نظارت مجلس مصون است و ما به طور صوری به وزیر کشور تذکر می دهیم.

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برحسب همین وظیفه صوری به وزیر کشور تذکر می دهیم که به وظیفه خود در نظارت بر رفتار نیروی انتظامی عمل کند و البته این به معنای نادیده گرفتن خدمات و جایگاه اصیل پلیس در جامعه نیست./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet