هدر موبایل
1398/04/04 13:22:35
سرویس صحن
پژمانفر در تذکر شفاهی:

تیر تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران به سنگ خورده است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، تحریم های جدید آمریکا علیه اشخاص ایرانی را نشانه آن دانست که تیر تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران به سنگ خورده است.
تیر تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران به سنگ خورده است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، تحریم های جدید آمریکا علیه اشخاص ایرانی را نشانه آن دانست که تیر تحریم های اقتصادی آمریکا علیه ایران به سنگ خورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102874450547.jpg تیر,تحریم,های,اقتصادی,آمریکا,علیه,ایران,به,سنگ,خورده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نصرالله پژمانفر در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: بازی آمریکایی ها در ارتباط با ایران به گونه ای است تا کشور ما را مجددا پای میز مذاکره بیاورند و امروز پس از آن که تیر آن ها در تحریم های اقتصادی به سنگ خورد و نتیجه نداد، بازی جدیدی شروع کرده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه آن ها اشخاص را تحریم می کنند نشان می دهد ایران در حوزه تحریم های اقتصادی، آمریکا را به بن بست رسانده و مهم است که آمریکا در ارتباط با این موضوع به نتیجه مدنظر خود نرسیده است.

وی در بخش دیگری از تذکر خود گفت: ممکن است فردی در یک نیرو و تشکیلاتی خطایی انجام داده باشد اما نباید آن را به پای همه نوشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: شاید فردی از نیروی انتظامی کار خطایی انجام داده باشد اما نباید نیروی انتظامی را با این همه خدمات متعدد در کشور زیر سوال برد و برخی نباید از تریبون های رسمی خود برای این موضوع سوءاستفاده کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet