هدر موبایل
1398/04/04 13:30:33
سرویس صحن
خضری در تذکر شفاهی:

بنیاد شهید و وزارت خارجه وضعیت جانبازان بمباران شیمیایی سردشت را پیگیری کنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بنیاد شهید و وزارت امور خارجه خواست تا نسبت به پیگیری وضعیت درمان و دیه جانبازان بمباران شیمیایی سردشت اقدام کنند.
بنیاد شهید و وزارت خارجه وضعیت جانبازان بمباران شیمیایی سردشت را پیگیری کنند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از بنیاد شهید و وزارت امور خارجه خواست تا نسبت به پیگیری وضعیت درمان و دیه جانبازان بمباران شیمیایی سردشت اقدام کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102819787364.jpg بنیاد,شهید,و,وزارت,خارجه,وضعیت,جانبازان,بمباران,شیمیایی,سردشت,را,پیگیری,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رسول خضری  در نشست علنی امروز (سه شنبه، 4 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر سال 66 و بمباران شیمیایی در سردشت و پیرانشهر گفت:  بنیاد شهید و وزارت امور خارجه باید برای درمان و احراز جانبازی و کمبود داروی این افراد اقدام کنند. بیمارستان ساسان سردشت که قرار بود شعبه ای از آن برای کلینیک جانبازان اختصاص یابد، در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید موضوع حادثه سردشت را در دادگاه بین المللی لاهه پیگیری کند تا دیه جانبازان پرداخت شود.

وی خطاب به رئیس جمهور افزود: معاون اقتصادی منطقه ای وزیر کشور از معابر رسمی و کولبری سردشت و بازارچه های مرزی بازدید داشته اند، لذا هر چه سریعتر باید معیشت مرزنشینان را پیگیری و بهبود بخشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه مرزنشینان، مرزبانان کشور در مقابل دشمن هستند، گفت: بازگشایی معابر مرزی و کولبری باید در دستور کار قرار گیرد، به خصوص با توجه به اینکه 80 درصد مرزنشینان دچار مشکل هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet