هدر موبایل
1398/04/04 14:04:00
سرویس فرهنگی
پژمانفر:

نباید خدمات نیروی انتظامی با برخورد یک مأمور زیر سئوال برود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ممکن است فردی در یک نیرو و تشکیلاتی خطایی انجام داده باشد، گفت: نباید خدمات نیروی انتظامی با برخورد یک مأمور زیر سئوال برود.
نباید خدمات نیروی انتظامی با برخورد یک مأمور زیر سئوال برود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ممکن است فردی در یک نیرو و تشکیلاتی خطایی انجام داده باشد، گفت: نباید خدمات نیروی انتظامی با برخورد یک مأمور زیر سئوال برود. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103598852358.jpg نباید,خدمات,نیروی,انتظامی,با,برخورد,یک,مأمور,زیر,سئوال,برود Icana

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به انتشار فیلمی از برخورد خشن پلیس با دختری نوجوان در یکی از پارک‌های تهران، گفت: ممکن است فردی در یک نیرو و تشکیلاتی خطایی انجام داده باشد اما نباید آن را به پای همه نوشت.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با خطای یک نفر نباید اصل زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم را زیر سئوال برد، گفت: شاید فردی از نیروی انتظامی کار خطایی انجام داده باشد اما نباید نیروی انتظامی را با این همه خدمات متعدد در کشور زیر سوال برد. نیروی انتظامی شهدای بسیاری برای این کشور داده است که باید قدردان همه زحمات آن‌ها بود.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

 

وی نادیده گرفتن این همه خدمات و زیر سئوال بردن زحمات نیروی انتظامی را بی انصافی دانست و افزود: آن طرف آبی‌ها به دنبال بهانه برای وارد آوردن هجمه به انقلاب هستند و ما در داخل کشور نیز نباید تریبون خارج نشین‌ها شویم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: تکلیف رسانه‌های آن طرف آبی مشخص است و قطعا آن‌ها از هیچ هم بهانه‌ای برای هجمه وارد کردن به کشور استفاده می‌‎کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet