هدر موبایل
1398/04/05 09:28:19
سرویس بین الملل
استاندار اصفهان در نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی:

راهبرد ایران تنش زدایی و توسعه صلح است

استاندار اصفهان تاکید کرد: راهبرد ایران تنش زدایی و توسعه صلح در ابعاد بین المللی و منطقه ای است.
راهبرد ایران تنش زدایی و توسعه صلح است استاندار اصفهان تاکید کرد: راهبرد ایران تنش زدایی و توسعه صلح در ابعاد بین المللی و منطقه ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102126718286.jpg راهبرد,ایران,تنش,زدایی,و,توسعه,صلح,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس رضایی در نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی صبح امروز (چهارشنبه 5 تیر) با اشاره به اینکه برگزاری این نشست در استان اصفهان که میعادگاه هنر و اندیشه، فرهنگ و تمدن و دیار ایثار محسوب می شود، امری قابل تأمل است، گفت: برگزاری این نشست در اصفهان فرصت مغتنمی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل و موضوعات مهم منطقه ای و بین المللی است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: ایران ضمن پایبندی کامل و انجام تمامی تعهدات و توجه به مسئولیت های بین المللی با پشتوانه مردمی و تحت ولایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تعامل با کشورهای آسیایی راهبرد اصلی خود را تنش زدایی و توسعه صلح در ابعاد بین المللی و منطقه ای قرار داده است.

نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی در اصفهان

 

وی افزود: در این مسیر راستی آزمایی هایی به تایید سازمان های بین المللی نیز رسیده است.

رضایی با اشاره به اینکه مردم کشورهای آسیایی در مسائل مختلف و عرصه های گوناگون دارای تشابهات و اشتراکات هستند، تصریح کرد: این مهم زمینه تعامل و همکاری را بر پایه برگزاری چنین نشست هایی فراهم می کند.

استاندار اصفهان با اشاره به اینکه همدلی و همفکری مردم کشورهای آسیایی به ویژه حاضران در این نشست درخصوص مسائل مهم منطقه ای و بین المللی یک فرصت انکارناپذیر است، افزود: در عصری که پدیده جهانی شدن و ظهور فضای مجازی، مرزهای جغرافیایی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ملل را درنوردیده و اصالت جوامع بشری را کمرنگ می کند، زمینه صیانت و حفاظت از میراث کشورهای آسیایی آشکارتر می شود، از این رو برگزاری این نشست در اصفهان گواه خلاقیت و شکوه هنر در این دیار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet