شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/04/05 10:23:49
سرویس اقتصادی
پزشکیان:

اعتماد به کالای ایرانی چرخه تولید را جان می بخشد

نایب رییس مجلس، گفت: اگر به توان داخلی و استفاده از کالای ایرانی باور داشته باشیم، خود به خود چرخه تولید در داخل کشور جان گرفته و توسعه می یابد.
اعتماد به کالای ایرانی چرخه تولید را جان می بخشد نایب رییس مجلس، گفت: اگر به توان داخلی و استفاده از کالای ایرانی باور داشته باشیم، خود به خود چرخه تولید در داخل کشور جان گرفته و توسعه می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104076160713.jpg اعتماد,به,کالای,ایرانی,چرخه,تولید,را,جان,می,بخشد Icana

مسعود پزشکیان  نایب رییس مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح بازدید خود از خط تولید محصولات شرکت اسنوا، گفت: مدیران این شرکت از میزان سرمایه در گردش و نقدینگی گلایه دارند که باید تصمیمات اصولی برای این مجموعه که محصولات مهمی در حوزه لوازم خانگی  تولید می کند اتخاذ شود تا این شرکت که با تلاش فراوان ایجاد شده، به تولید خود ادامه دهد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در شرایط تحریمی کنونی شرکت اسنوا قادر است بسیاری از مشکلات کشور در حوزه لوازم خانگی را کاهش دهد، افزود: این شرکت در شرایط کنونی می تواند هزینه ها و قیمت تمام شده محصولات را کاهش دهد تا مردم راحت تر بتوانند از این کالاها استفاده کنند.

تنها از 30 درصد ظرفیت تولیدی کارخانه اسنوا استفاده می شود

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تنها از 30 درصد ظرفیت تولیدی کارخانه اسنوا استفاده می شود که می تواند بیش از این باشد، ادامه داد: در حال حاضر با توجه به گرانی هایی که به دلیل واردات به مردم تحمیل شده راحت تر می توان از محصولات و امکانات این کارخانه استفاده کرد.

مسئولان و رسانه ها به ویژه صداو سیما باید در استفاده از کالای اساسی همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کرده فرهنگ سازی کنند

پزشکیان با بیان اینکه مسئولان و رسانه ها به ویژه صداو سیما باید در استفاده از کالای اساسی همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کرده فرهنگ سازی کنند، تاکید کرد: اگر به توان داخلی و استفاده از کالای ایرانی باور داشته باشیم، خود به خود چرخه تولید در داخل کشور جان گرفته و توسعه می یابد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سرمایه گذاری خوبی در مجموعه اسنوا صورت گرفته و نیروی انسانی متخصص و با مهارت نیز در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet