هدر موبایل
1398/04/05 12:02:49
سرویس بین الملل
مجیدی در مراسم افتتاحیه نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی:

اقدامات قهرآمیزی که رفاه مردم را تحت الشعاع قرار می‌دهد، محکوم است

دبیرکل مجمع مجالس آسیایی گفت: اعضای کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی اقدامات قهرآمیزی که رفاه مردم را تحت الشعاع قرار می دهد را محکوم کرده اند.
اقدامات قهرآمیزی که رفاه مردم را تحت الشعاع قرار می‌دهد، محکوم است دبیرکل مجمع مجالس آسیایی گفت: اعضای کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی اقدامات قهرآمیزی که رفاه مردم را تحت الشعاع قرار می دهد را محکوم کرده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906107291338423.jpg اقدامات,قهرآمیزی,که,رفاه,مردم,را,تحت,الشعاع,قرار,می‌دهد،,محکوم,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به اصفهان، مجید مجیدی نماینده رئیس APA در مراسم افتتاحیه نشست کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی که صبح امروز(چهارشنبه، 5 تیرماه) در اصفهان برگزار شد، گفت: همه اعضای مجمع مجالس آسیایی بر این اعتقاد هستند که باید تلاش کرد تا چالش های امروز منطقه و آسیا را شناسایی کرده و به دنبال راه حل سیاسی برای آنها بود.

وی افزود: اعضای این نشست صریحا اقدامات قهرآمیز امروز را در چارچوب هرگونه توجیهی که باعث تحت الشعاع قرار دادن رفاه مردم باشد، طرد می دانند.

دبیرکل مجمع مجالس آسیایی ادامه داد: در طول سال های اخیر موضوعات کلیدی را در کمیته سیاسی مجمع مجالس آسیایی بررسی کردیم و تلاش داشتیم پاسخی برای چالش ها داشته باشیم که معتقدیم ذیل مدیریت این مجمع قابل اجرا است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet