هدر موبایل
1398/04/05 16:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری:

چرا مدیران دولتی در زندان نیستند؟/ قانون فقط با تخم مرغ دزد برخورد می کند

عضو کمیسیون صنایع لزوم برخورد قوه قضا را متذکرشد و افزود: امروز مدیران دولتی کمتر در زندان ها هستند و مردم عادی بیشترین شمار زندانیان را تشکیل می دهد. بیشتر با تخم مرغ دزد و ضبط دزدها برخورد می شود.
چرا مدیران دولتی در زندان نیستند؟/ قانون فقط با تخم مرغ دزد برخورد می کند عضو کمیسیون صنایع لزوم برخورد قوه قضا را متذکرشد و افزود: امروز مدیران دولتی کمتر در زندان ها هستند و مردم عادی بیشترین شمار زندانیان را تشکیل می دهد. بیشتر با تخم مرغ دزد و ضبط دزدها برخورد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102856082137.jpg چرا,مدیران,دولتی,در,زندان,نیستند؟/,قانون,فقط,با,تخم,مرغ,دزد,برخورد,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا منصوری درباره با ماموریت یافتن کمیسیون صنایع مجلس برای ساماندهی کالاهای اساسی گفت: به کمیسیون صنایع و وزیر صنعت ماموریت صریح داده شد که توزیع کوپنی را تعیین تکلیف کنند.

وی افزود: وزارت صمت باید برنامه ای ارائه کند که کالای خریداری شده با ارز 4200 تومان، کجا و با چه قیمتی به دست مصرف کننده برسد!

منصوری با بیان اینکه تخلفات در حوزه توزیع ناخودآگاه ترویج داده می شود، گفت: اگر یک مغازه دار تنها 10 تن از محموله 20 تنی را توزیع کند، چه خط کشی برای سنجش این اقدام وجود دارد؟

این نماینده مجلس نحوه توزیع را در دولت فسادآور خواند و تاکید کرد: سیستم دولتی همواره در این حوزه ناموفق بوده است.

منصوری گفت: هم اینک اعتماد مردمی کاهش یافته و چون برخورد مناسب با متخلفان انجام نگرفته، افراد متخلف ترسی ندارند.

وی با تاکید بر لزوم افزایش هزینه تخلف گفت: اگر کامیونی که راننده آن دست به قاچاق می زند، توقیف شود، [روند تخلفات کاهش می یابد].

منصوری با بیان اینکه قوانین در حوزه بازدراندگی به وفور وجود دارد، افزود: امروز اراده ها بهتر شده ولی با برخورد صحیح نسبت به مفسدان اقتصادی فاصله بسیار داریم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مصادره اموال و اعدام مفسدان بزرگ اقتصادی را موجب امیدواری مردم دانست و گفت: در دوره تحریم هیچ راهی جز این نداریم.

منصوری در پاسخ به این سوال که اعدام سلاطین در دوره قبل چه نفعی برای اقتصاد کشور داشت، تصریح کرد: آن اقدامات در حدی نبود [که بازدارنده باشد]. سلطان ده ها نفر هستند و یکی از این میان به عنوان نمونه اعدام شده است.

وی لزوم برخورد تعزیرات و قوه قضا را متذکر شد و افزود: امروز مدیران دولتی کمتر در زندان ها هستند و مردم عادی بیشترین شمار زندانیان را تشکیل می دهد و بیشتر با تخم مرغ دزد و ضبط دزدها برخورد می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet