هدر موبایل
1398/04/06 13:21:44
سرویس اجتماعی
نوروزی :

70 درصد از اهداف فراکسیون ایثارگران محقق شده است

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: یکی از وظایف فراکسیون ایثارگران ارتباط با ایثارگران سراسر کشور است به گونه‌ای که تاکنون حدود ۲۰ هزار نامه را با بنیاد شهید و وزارت‌خانه‌ها مکاتبه کردیم که بسیاری از آنها پاسخ گرفتند و بسیاری نیز مانده است.
70 درصد از اهداف فراکسیون ایثارگران محقق شده است رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: یکی از وظایف فراکسیون ایثارگران ارتباط با ایثارگران سراسر کشور است به گونه‌ای که تاکنون حدود 20 هزار نامه را با بنیاد شهید و وزارت‌خانه‌ها مکاتبه کردیم که بسیاری از آنها پاسخ گرفتند و بسیاری نیز مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101232358474.jpg 70,درصد,از,اهداف,فراکسیون,ایثارگران,محقق,شده,است Icana

حسن نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به عملکرد و فعالیت‌های فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: از وظایفی که برای فراکسیون ایثارگران تعریف شده، نوشتن طرح و پیگیری لوایح مربوط به ایثارگران و جانبازان است که سعی کردیم در این زمینه طرح‌هایی را نوشته و به کمیسیون مربوطه داده و از آن دفاع کردیم.

پیگیری قوانین مربوط به ایثارگران که دولت به آن عمل نمی‌کنند

ارتباط مستمر با معاونین ایثارگری و مدیران کل سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌ها از دیگر وظایف فراکسیون ایثارگران است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بیمه تکمیلی جانبازان و خانواده‌های شهدا و مقطع تحصیلی از جمله طرح‌هایی است که نوشته شده و طرح‌های دیگر نیز در دستور کار است و برخی از این طرح‌ها رای آورده و برخی در کمیسیون است. یکی از کارهایی که در این فراکسیون انجام شده پیگیری قوانین مربوط به ایثارگران است که دولت به آن عمل نمی‌کنند؛ رئیس مجلس 42 مورد را پیگیری کرده که دولت عمل نکرده و به همین منظور نامه نوشتیم که چرا دولت به آن قوانین عمل نکرده است.

حدود 20 هزار نامه را با بنیاد شهید و وزارت خانه‌ها مکاتبه کردیم

وی افزود: یکی از وظایف این فراکسیون ارتباط با ایثارگران سراسر کشور است به گونه‌ای که دریافت نامه از ایثارگرانی که از همه جا ناامید و درمانده می‌شوند داریم و تاکنون حدود 20 هزار نامه را با بنیاد شهید و وزارت‌خانه‌ها مکاتبه کردیم و بسیاری از آنها پاسخ گرفتند و بسیاری نیز مانده است.

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ارتباط مستمر با معاونین ایثارگری و مدیران کل سازمان‌ها و وزارت‌خانه‌ها از دیگر وظایف فراکسیون ایثارگران است، تصریح کرد: از طریق این ارتباط مستمر به همراه 10 نفر از افرادی که در دفتر بنده کار می‌کنند به نامه‌هایی که از سوی ایثارگران می‌آید رسیدگی، مکاتبه و به آنها کمک می‌کنیم.

تقریبا به 70 درصد از اهدافی که طراحی کردیم، دست پیدا کردیم

با بیان اینکه تقریبا به 70 درصد از اهدافی که در فراکسیون ایثارگران طراحی کردیم، دست پیدا کردیم خاطرنشان کرد: برای سال آخر این فراکسیون در تلاش هستیم تا برنامه‌ها را فعال‌تر کرده و قرار است نیرویی به صورت مستمر با معاونین و مدیر کل وزارت‌خانه‌ها در ارتباط باشد و تلاشمان را در این سال آخر در جهت پیشبرد کارهای ایثارگران بیشتر خواهیم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه فراکسیون ایثارگران از فراکسیون‌های بسیار فعال مجلس است خاطر نشان کرد: اعضای این فراکسیون بیش از صد نفر است که با خدای خود پیمان بسته و مخلصانه در اختیار ایثارگران بوده و در راستای رفاه و پیگیری مطالبات و قوانین مربوط به ایثارگران تلاش می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet