هدر موبایل
1398/04/05 12:47:01
سرویس اقتصادی
زاهدی در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت:

تأمین مواد اولیه از مشکلات اصلی بنگاه‌های تولیدی محسوب می شود

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تأمین مواد اولیه، نقدینگی و مالیات بر ارزش افزوده مشکل اصلی بنگاه‌های تولیدی است.
تأمین مواد اولیه از مشکلات اصلی بنگاه‌های تولیدی محسوب می شود نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: تأمین مواد اولیه، نقدینگی و مالیات بر ارزش افزوده مشکل اصلی بنگاه‌های تولیدی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103270467231.jpg تأمین,مواد,اولیه,از,,مشکلات,اصلی,بنگاه‌های,تولیدی,محسوب,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی در دیدار با رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: تأمین مواد اولیه، نقدینگی و مالیات بر ارزش افزوده مشکل اصلی بنگاه‌های تولیدی و کارخانجات است و تاکنون نیز اقدام چندانی برای تحقق این امر انجام نشده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: شرکت‌های صنعتی و معدن استان کرمان مکلفند؛ عواید و منافع حاصل را برای اشتغال جوانان و رونق بنگاه‌های تولیدی و اقتصادی استانی مورد استفاده قرار دهند.

براساس این گزارش دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ضمن تشریح برنامه‌های آتی گزارشی از طرح‌های توسعه‌ای این شرکت در استان کرمان ارائه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet