هدر موبایل
1398/04/06 10:23:00
سرویس سیاسی
ابراهیمی مطرح کرد:

تشریح 3 راه‌کار برای تقویت اعتماد مردم به مسئولان

عضو فراکسیون امید مجلس سه راه کار برای تقویت اعتماد مردم به مسئولان و فضای سیاسی مطرح کرد.
تشریح 3 راه‌کار برای تقویت اعتماد مردم به مسئولان عضو فراکسیون امید مجلس سه راه کار برای تقویت اعتماد مردم به مسئولان و فضای سیاسی مطرح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100622340490.jpg تشریح,3,راه‌کار,برای,تقویت,اعتماد,مردم,به,مسئولان Icana

علی ابراهیمی عضو فراکسیون امید مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت بازسازی و تقویت اعتماد مردم به مسئولان در فضای سیاسی، گفت: آنچه که در واقع می تواند اعتماد مردم را به حوزه های سیاسی، اقتصاد و اجتماعی برگرداند، صداقت و شفافیت در رفتار و گفتار است.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مجلس ادامه داد: در حوزه سیاسی اجازه داده ایم گروهی خود را ارجح تر از دیگران بداند و اعمال نفوذ کنند، در صورتی که در قانون اساسی آزادی عقاید و فعالیت احزاب دیده شده است، از سوی دیگر عده ای سعی می کند خود را به ارکان قدرت نزدیک تر نشان دهند و تا لایه های پایین تر اعمال نفوذ کند.

اقدامی که به برگرداند اعتماد کمک می کند، ثبات در رفتار است، در بعضی از مواضع تغییر جهت های فاحش صورت گرفته که به اعتماد لطمه می زند.

نماینده مردم شازند در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با چنین رفتارهایی اعتمادشان از فضای سیاسی سلب می شود، تاکید کرد: اقدامی که به برگرداند اعتماد کمک می کند، ثبات در رفتار است، در بعضی از مواضع تغییر جهت های فاحش صورت گرفته که به اعتماد لطمه می زند.

وی توضیح داد: در زمان انتخابات یا زمانی که می خواهیم حضور مردم را داشته باشیم فضای سیاسی بازتری ایجاد می شود اما بعد از عبور از این بازه های زمانی، فضای سیاسی کشور به حالت پیش از انتخابات بر می گردد.

ابراهیمی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه افراد و احزاب فارغ از تبعات بعدی، نمی تواند به راحتی نقد کنند، گفت: این در حالی است که اگر پشتوانه مردم را می خواهیم باید مقداری در حوزه سیاسی و آزادی فردی، با دست باز عمل کرد.

حذف جریانی از رقابت ها سیاسی قابل قبول نیست

این نماینده مجلس تاکید کرد: با این حال اعتقاد دارم که کلاس کشور و مسئولان به دنبال سوء استفاده از اختیاراتشان نیستند، بلکه عده ای به دنبال بهره گیری از نفوذ و نزدیکی شان به ارکان قدرت هستند.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه نباید در رقابت های سیاسی، جریانی حذف شود، اظهار داشت: جریان های سیاسی برای اینکه بر تصمیم گیری های جامعه اثرگذار باشند، با هم رقابت می کنند، اما قبل از اینکه به رقابت بپردازند به شکلی حذف شوند قابل قبول نیست، مردم دیگر این رفتارهای را نمی پذیرند و تحمل ندارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet