هدر موبایل
1398/04/05 14:29:18
سرویس سیاسی
دکتر لاریجانی در مراسم تشییع عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

مرحوم صفاری حرف‌های سنجیده و پخته‌ای برای آینده ملت داشت

رئیس مجلس در مراسم تشییع مرحوم صفاری نطنزی ضمن تسلیت، گفت: فردی را از دست دادیم که حرف‌های سنجیده و پخته‌ای برای آینده ملت دنبال می‌کرد و آرامش و دقت نظر داشت.
مرحوم صفاری حرف‌های سنجیده و پخته‌ای برای آینده ملت داشت رئیس مجلس در مراسم تشییع مرحوم صفاری نطنزی ضمن تسلیت، گفت: فردی را از دست دادیم که حرف‌های سنجیده و پخته‌ای برای آینده ملت دنبال می‌کرد و آرامش و دقت نظر داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104586983699.jpg مرحوم,صفاری,حرف‌های,سنجیده,و,پخته‌ای,برای,آینده,ملت,داشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، دکتر علی لاریجانی امروز (چهارشنبه 5 تیرماه) در مراسم تشییع مرحوم مرتضی صفاری نطنزی که در محل تالار آفتاب مجلس برگزار شد، گفت: روز بسیار سختی برای همه ما است. از دست دادن یک همکار شریف، یک دوست صمیمی و یک خدمتگزار ارزشمند برای همه ما بسیار سخت است. این برادر عزیز سال‌های طولانی در وزارت خارجه در سمت‌های مختلف به این ملت خدمت کرد و خدمت صادقانه در برهه‌های سخت از دستاوردهای او بود.

رئیس مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این عزیز در کارنامه خود خدمت صادقانه را در این دنیا به جای گذاشت. ایشان حضوری فعال در مجلس دهم داشتند. فردی شریف، آرام، سلیم النفس و پرکار بود که خدمات بسیار خوبی در مجلس انجام دادند. این مرد عزیز فردی بود که در کار اداری کشوری پخته شده و اظهاراتش برای ملت از سر صدق بود.

مرحوم صفاری با آرامش و دقت نظر حرف‌های سنجیده‌ای برای آینده ملت داشت

وی یادآور شد: در مسائل بسیار پرفراز و نشیبی که در این دوره مجلس داشتیم، هرگاه او را می‌دیدم حرف‌های سنجیده و پخته‌ای برای آینده ملت داشت و با آرامش و دقت نظر دنبال می‌کرد. امروز ما امروز فردی ارزشمند را از دست دادیم و همه برای آن عزادار هستیم.

دکتر لاریجانی گفت: مرحوم صفاری نطنزی سال‌ها در وزارت خارجه کار کرده و عزیزانی که در مجلس در این چند سال در خدمت او بودند و از نزدیک با او تعامل داشتند. حس و رفتار ایشان نسبت به مسائل کشور انسان را به این نکته یادآور می‌کند که فردی فداکار را از دست دادیم. امروز همه نمایندگان و کارکنان مجلس عزادار هستند.

همه اعضای کمیسیون امنیت ملی همکاری بسیار صدیق را از دست دادند

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه مرحوم صفاری نطنزی به دلیل تجربیاتش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بودند، گفت: امروز همه اعضای کمیسیون امنیت ملی همکاری بسیار صدیق را از دست دادند که ضایعه‌ای برای همه ما بود. خداوند ایشان را قرین رحمت کند و با اولیای خود محشور کند.

وی ضمن تسلیت به خانواده محترم مرحوم صفاری نطنزی، همسر و فرزندان و همه بیت شریف ایشان، گفت: ما را در غم خود شریک بدانید ان‌شاء‌الله خداوند به همه شما صبر دهد. می‌دانم که خیلی سخت است، از دوره آغاز بیماری‌شان خیلی طول نکشید که او را از دست دادیم، خدا به همه صبر دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet