هدر موبایل
1398/04/08 09:52:35
سرویس اجتماعی
آزادی‌خواه:

پروازهای حجاج غرب کشور از فرودگاه بین‌المللی همدان انجام می‌شود

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انتقال حجاج همدانی به تهران مشقت‌های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت،گفت: پرواز‌ ۴۵۰۰ زائر حج تمتع طبق سنوات گذشته از فرودگاه همدان انجام شود.
پروازهای حجاج غرب کشور از فرودگاه بین‌المللی همدان انجام می‌شود عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه انتقال حجاج همدانی به تهران مشقت‌های بسیار زیادی به همراه خواهد داشت،گفت: پرواز‌ 4500 زائر حج تمتع طبق سنوات گذشته از فرودگاه همدان انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100102556234.jpg پروازهای,حجاج,غرب,کشور,از,فرودگاه,بین‌المللی,همدان,انجام,می‌شود Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در رابطه با احتمال انتقال پرواز حجاج از همدان به تهران، گفت: همواره حجاج شهر‌های غربی کشور برای انجام فریضه حج از فرودگاه بین المللی همدان به مکه مکرمه اعزام می‌شوند، چرا که حدود 80 میلیاد تومان برای توسعه زیر ساخت‌های فنی، گسترش باند‌ها و برج مراقبتی این فرودگاه هزینه‌شده تا به یکی از کهن فرودگاه‎ها کشور تبدیل شود، اما به دلیل وجود برخی از چالش‌های جدی در بحث ترابری و نقل و انتقال حجاج، این پرواز‌ها از همدان لغو شد. 

اعزام حجاج از فرودگاه بین‌المللی همدان انجام می‌شود 

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص لغو پرواز‌ حجاج از فرودگاه‌ همدان، تصریح کرد: در جلسه‌‌ای با حضور رئیس سازمان حج ، رئیس فرودگاه‌های کشور، مدیر عامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و مدیران عامل شرکت ‌های هواپیمایی ایران‌ایر و هما، موضوع لغو پرواز‌ها مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پرواز‌ها طبق سنوات گذشته از فرودگاه همدان انجام شود.

عربستان هیچ کمکی به جابجایی و نقل و انتقال حجاج ایرانی نخواهد کرد

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امسال تمامی پرواز‌ها توسط شرکت‌های ایرانی انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: شرکت‌ها عربستانی هیچ کمکی در خصوص حمل و نقل حجاج ایرانی نخواهند کرد، اما وزیر راه شهرسازی و مهران کفاش معاون این وزارت‌خانه به ما قول دادند که تمامی پروازها از فرودگاه همدان انجام خواهد شد.

اعزام 4500 زائرحج تمتع  از فرودگاه همدان

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام اینکه امسال 4500 ایرانی برای انجام فریضه حج تمتع از شهر همدان به عربستان اعزام خواهند شد، افزود: انتقال این تعداد زائر از همدان به تهران ضمن افزایش قابل توجه بار ترافیکی، به حضور نیروهای راهور و اورژانس، هلال احمر نیز جهت کنترل راه‌ها و جلوگیری از تصادفات و مصدومیت‌های ناشی از آن نیاز خواهد بود،بنابراین هزینه‌های بسیار زیادی به دولت تحمیل خواهد کرد، در صورتی اگر از همان همدان اعزام شوند، تمامی این مسائل مدیریت و سازماندهی می‌شود. /

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet