هدر موبایل
1398/04/05 17:44:13
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی مطرح کرد:

ضرورت معرفی سریع تر وزیر آموزش و پرورش برای مدیریت پروژه مهر

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: متأسفانه وزیر سابق آموزش و پرورش در حساس‌ترین زمان سال یعنی فصل امتحانات بدون هیچ توضیحی استعفا داد.
ضرورت معرفی سریع تر وزیر آموزش و پرورش برای مدیریت پروژه مهر عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، گفت: متأسفانه وزیر سابق آموزش و پرورش در حساس‌ترین زمان سال یعنی فصل امتحانات بدون هیچ توضیحی استعفا داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107133457110.jpg ضرورت,معرفی,,سریع,تر,وزیر,آموزش,و,پرورش,برای,مدیریت,پروژه,مهر Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر ضرورت معرفی هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، عنوان کرد: وزارت آموزش و پرورش یکی از وزارتخانه‌های مهم کشور به شمار می‌آید که باید هرچه سریع‌‎تر فردی دلسوز برای فرهنگیان به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی شود.

شاهد وزرای قوی در آموزش و پرورش نبودیم

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا به امروز به جز یکی دو مورد وزرای قوی برای آموزش و پرورش معرفی نشد‌ه‌اند، افزود: نباید سکان حساس‌ترین وزارتخانه کشور که مسئولیت تربیت نیروی انسانی آینده کشور را به عهده دارد به دست فردی ناشایست باشد.

وزیر آموزش و پرورش در حساس‌ترین زمان سال استعفا داد

موسوی لارگانی یادآور شد: متأسفانه وزیر آموزش و پرورش در حساس ترین زمان سال تحصیلی یعنی زمان برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان بدون هیچ توضیحی از سوی دولت استعفا داد و فقط به بیان دلیلی واهی بسنده شد. حتی نمایندگان مجلس نیز از این توضیحات قانع نشدند و حتی نظر برخی بر این است که بطحایی مجبور به استعفا شد.

وزیری با اختیاری تام باید پروژه مهر را با کمبود معلم مدیریت کند

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مهرماه در پیش است ضرورت دارد دولت هرچه سریع‌تر وزیری مقتدر برای وزارت آموزش و پرورش معرفی کند تا وزیری با اختیاری تام بتواند پروژه مهر را با این وضعیت کمبود معلم اداره کند.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس تأکید کرد: از سوی دیگر در همه جای دنیا فرهنگیان یکی از بالاترین رده‌های حقوقی مشاغل را دارند در حالیکه در کشور ما اینگونه نیست و فرهنگیان علاوه بر طلب‌های چندین ماهه حقوق از سطح دریافتی پایینی هم برخوردار هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet