هدر موبایل
1398/04/05 17:55:04
سرویس سیاسی

پیام تسلیت رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پی درگذشت صفاری نطنزی

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی عضو و رئیس کمیته روابط خارجی این کمیسیون را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پی درگذشت صفاری نطنزی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی عضو و رئیس کمیته روابط خارجی این کمیسیون را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201708101896482324.jpg پیام,تسلیت,رئیس,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,در,پی,درگذشت,صفاری,نطنزی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی نماینده نطنز و قمصر در مجلس و عضو و رئیس کمیته روابط خارجی این کمیسیون را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس بدین شرح است:

ارتحال نماینده دلسوز و خدوم مجلس شورای اسلامی، رئیس کارگروه روابط خارجی و عضو فعال و موثر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، جناب آقای دکتر مرتضی صفاری نطنزی را به ملت شریف، نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی، مردم شریف حوزه انتخابیه نطنز و قمصر و به ویژه به خانواده معزز و داغدار ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

این شخصیت فرهیخته که گنجینه ای گرانب ها از تجارب فعالیت بی وقفه خالصانه در عرصه های جهادی انقلاب اسلامی بود، به عنوان الگویی از متانت و ادب، صبر و آرامش، اخلاق و حسن معاشرت، سخنگویی و تلاش و پختگی و جامع نگری در بین همکاران شناخته می شد. خداوند او را غریق رحمت واسعه خویش فرماید و به خانواده و بازماندگانش صبر جزیل و اجر عظیم عنایت فرماید.

آمین رب العالمین

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet