هدر موبایل
1398/04/05 17:19:04
سرویس مرکز پژوهش ها

پیام تسلیت فراکسیون مستقلین ولایی در پی درگذشت نماینده مردم شریف نطنز و قمصر در مجلس

فراکسیون مستقلین ولایی مجلس طی پیامی درگذشت نماینده مردم شریف نطنز و قمصر در مجلس را تسلیت گفت.
پیام تسلیت فراکسیون مستقلین ولایی در پی درگذشت نماینده مردم شریف نطنز و قمصر در مجلس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس طی پیامی درگذشت نماینده مردم شریف نطنز و قمصر در مجلس را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100055891421.jpg پیام,تسلیت,فراکسیون,مستقلین,ولایی,در,پی,درگذشت,نماینده,مردم,شریف,نطنز,و,قمصر,در,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فراکسیون مستقلین ولالی مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی نماینده عضو این فراکسیون را تسلیت گفت.
متن پیام فراکسیون مستقلین ولایی به شرح زیر است؛
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت همکار ارجمند و پرتلاشمان، جناب آقای دکتر مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم شریف و ولایتمدار نطنز و قمصر اندوهی بزرگ است که موجب تالم و تاثر خاطر فراوان گردید.
ایشان که حضوری پرتلاش و مسئولانه در نشست‌های مجلس و فراکسیون مستقلین ولایی داشتند همواره پیگیر مسائل و دغدغه‌های حوزه انتخابیه و مردم شریف شهرستان‌های نطنز و قمصر بودند و لحظه‌ای از ممارست در این امر و در عرصه قانونگذاری و نظارت، غفلت نکردند و اقداماتی موثر را به انجام رساندند.
درگذشت این همکار بزرگوار و متعهد را به ریاست و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مردم فهیم و متدین استان اصفهان و شهرستان‌های نطنز و قمصر و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزدمنان برای ایشان رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسئلت می‌نماییم.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet