هدر موبایل
1398/04/06 10:05:52
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در بازدید از پروژه بیمارستان یک هزار تختخوابی شهرک سلامت خاتم قم:

تامین نیروی انسانی بیمارستان خاتم را از هم اکنون پیگیری کنید

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سرعت مناسب ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی خاتم از هم اکنون باید به فکر تامین نیروی انسانی باشید.
تامین نیروی انسانی بیمارستان خاتم را از هم اکنون پیگیری کنید نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به سرعت مناسب ساخت بیمارستان یک هزار تختخوابی خاتم از هم اکنون باید به فکر تامین نیروی انسانی باشید. https://cdn.icana.ir/d/019/201906108740791935.jpg تامین,نیروی,انسانی,بیمارستان,خاتم,را,از,هم,اکنون,پیگیری,کنید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که به استان قم سفر کرده است صبح امروز (پنجشنبه 6 تیر) در  بازدید از شهرک درمانی- آموزشی و سلامت خاتم قم اظهار داشت: از ابتدای اجرای این پروژه احساس کردم در تراز خوبی این پروژه دنبال می شود و شائق بودم برای پیگیری موضوعات آن وقت بگذارم تا کار ساخت بیمارستان خاتم پیشرفت کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جایگاه قم با توجه به وجود حوزه علمیه و مرقد مقدس حضرت معصومه (س) در این شهر اقتضا می کرد کار ساخت این بیمارستان با استانداردهای بالا انجام شود.

وی تصریح کرد: همت آقای قاسمی و بانک پاسارگاد برای ساخت این بیمارستان اگر به خوبی انجام شود، برای استان قم و کشور نمونه خوبی خواهد بود و سطح بیمارستان سازی در کشور ارتقا می یابد.

دکتر لاریجانی افزود: گزارش ها نشان می دهد ساخت این بیمارستان از نظر اجرا به لحاظ سرعت و دقت خوب پیش می رود که ارزشمند است، به همین جهت از همه مهندسان و شرکت های فعال در این پروژه تشکر می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موانع پیش روی ساخت بیمارستان خاتم قابل رفع است، اظهار داشت: با توجه به سرعتی که در تکمیل این بیمارستان وجود دارد، اکنون مهمترین موضوع تامین نیروی انسانی است که باید از جوانان متخصص با فرهنگ جدید استفاده شود تا به طور کامل همه استانداردها در بیمارستان خاتم لحاظ گردد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: از هم اکنون تیمی را برای گزینش نیرو از افراد در حال تحصیل جهت فعالیت در بیمارستان خاتم ایجاد کنید، زیرا باید نیروی انسانی نیز با استانداردهای بیمارستان توازن داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet