هدر موبایل
1398/04/06 14:23:36
سرویس سیاسی

پیام تسلیت اصغر سلیمی در پی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
پیام تسلیت اصغر سلیمی در پی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104177782062.jpg پیام,تسلیت,اصغر,سلیمی,در,پی,درگذشت,مرتضی,صفاری,نطنزی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مرتضی صفاری نطنزی، نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

اصغر سلیمی، نماینده مردم سیمیرم و سخنگوی کمیسیون شوراها و امور کشور پیرامون درگذشت نماینده نطنز اظهار کرد: آقای صفاری نماینده‌ای بسیار با اخلاق و فعال در مجلس شورای اسلامی و حوزه ی انتخابیه خود بود همچنین در کارنامه ای خود خدمات درخشانی در وزارت امورخارجه از خود به جای گذاشت.

وی افزود: ایشان همیشه در جلسات پیگیر مشکلات حوزه انتخابیه خود بود و تا آخرین لحظات عمرش با وجود بیماری در جلسات مجمع نمایندگان استان شرکت کرده و پیگیر مشکلات شهرستان انتخابیه خود و استان اصفهان بود، همچنین معاونان دیپلماتیک مجلس بارها اعتراف کردند که هیچگاه ایراد و اشکالی به درخواست های این نماینده وارد نبود به دلیل اینکه بسیار دقیق در خواست های خود را ایراد می کرد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور ادامه داد: با توجه به اینکه انتخابات آینده در دوم اسفندماه برگزار می شود و تا قبل از آن انتخاباتی در کشور نداریم، نطنز و قمصر نماینده اختصاص برای خود در مجلس ندارند اما قطعا مجمع نمایندگان اصفهان پیگیر مشکلات و مباحث حوزه انتخابیه ایشان هستند و مردم این مناطق در صورت نیاز به مطرح کردن موضوعات و مشکلات خود می توانند به دفتر مجمع نمایندگان استان مراجعه کنند.

 

مرتضی صفاری نطنزی

 

متن پیام سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس به شرح زیر است:

 

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

 

خبر درگذشت همکار عزیز، جناب آقای دکتر مرتضی صفاری نطنزی، نماینده شریف مردم نطنز و قمصر موجب تاسف و تالم  گردید.

ایشان از نمایندگان دلسوز و فعال دوره دهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بودند که علاوه بر حضور مستمر در امر قانونگذاری و نظارت، در پیگیری و رسیدگی به مسائل مردم و حوزه انتخابیه تلاشی ستودنی داشتند.

اینجانب به نوبه خود ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت این نماینده خدوم به مردم شریف شهرستانهای نطنز و قمصر و دوستداران و خانواده محترم ایشان، برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان،  از درگاه خداوند متعال، صبر و اجر از درگاه دادار هستی بخش مسألت دارم.

 

اصغر سلیمی 
نماینده مردم شریف شهرستان سمیرم

 

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet