ایام محرم 1398
1398/04/07 14:55:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد:

قیمت ارز هنوز در بازار واقعی نیست

قرجه طیار گفت : هنوز قیمت ارز در بازار واقعی نیست بلکه متأثر از جو روانی و دست‌های سوداگران است در حالی اگر دولت بتواند مدیریت بهتری انجام دهد نرخ ارز بیش از بیش کاهش خواهند یافت.
قیمت ارز هنوز در بازار واقعی نیست قرجه طیار گفت : هنوز قیمت ارز در بازار واقعی نیست بلکه متأثر از جو روانی و دست‌های سوداگران است در حالی اگر دولت بتواند مدیریت بهتری انجام دهد نرخ ارز بیش از بیش کاهش خواهند یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108278659225.jpg قیمت,ارز,هنوز,در,بازار,واقعی,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، قرجه طیار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که با مدیریت بهتر بازار ارز در آینده شاهد روند کاهشی قیمت دلار خواهیم بود.

وی با اشاره به وضعیت بازار ارز گفت: خوشبختانه تدابیر خوبی توسط دولت و بانک مرکزی انجام شد که توانسته بخشی از مشکلات افزایش قیمت در بازار ارز را حل کند. بخشی از این مشکل از عدم مدیریت بازار نشأت می‌گرفت که با مدیریت صورت گرفته و جو روانی ایجاد شده این فضا کنترل شد و قیمت‌ها کاهش یافت.

به گزارش ایسنا وی افزود: در حال حاضر هم هنوز قیمت ارز در بازار واقعی نیست بلکه متأثر از جو روانی و دست‌های سوداگران است در حالی اگر دولت بتواند مدیریت بهتری انجام دهد نرخ ارز بیش از بیش کاهش خواهند یافت.

به گزارش ایسنا قرجه طیار با بیان این که قیمت واقعی دلار نزدیک به قیمت ارز نیمایی و حدود 10 هزار تومان است تصریح کرد: با مدیریت و تنظیم عرضه و تقاضا قیمت‌ها هم کنترل می‌شود و اگر مدیریت بهتری صورت گیرد روند کاهشی را در آینده شاهد خواهیم بود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet