هدر موبایل
1398/04/08 18:39:00
سرویس سیاسی
نوریان:

آمریکایی ها به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت هستند

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکایی ها با فشار حداکثری از طریق تحریم ها از یک طرف و از طرف دیگر ادعای دوستی با ملت ایران به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت هستند.
آمریکایی ها به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت هستند نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آمریکایی ها با فشار حداکثری از طریق تحریم ها از یک طرف و از طرف دیگر ادعای دوستی با ملت ایران به دنبال ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810103868143463.jpg آمریکایی,ها,به,دنبال,ایجاد,شکاف,بین,مردم,و,حاکمیت,هستند Icana

اردشیر نوریان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به موضع گیری های متناقض آمریکایی ها در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران گفت: مقامات آمریکایی هرگز درک درستی از توانایی و ظرفیت ایران و مقبولیت خود در منطقه نداشتند و از همین رو همیشه سیاست دوگانه داشته اند و عمل آنها با آنچه که برزبان جاری کردند متفاوت بوده است.

وی افزود: ترامپ یک تاجر است که تنها منفعت آمریکا را می بیند و با یکجانبه گرایی می خواهد خود را به  محور همه تحولات دنیا تبدیل کند، اما آنچه که امروز در عرصه روابط بین الملل تعیین کننده است تعامل و منافع مشترک است،که فهم این موضوع برای یک دلال سخت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هرگز هیچ سیاست مداری در آمریکا دوست واقعی جمهوری اسلامی نبوده است چرا که ماهیت حکمرانی این کشور با ما متفاوت است ومابا آمریکایی ها در اصول تضاد داریم، لذا دل بستن به حرف های آمریکایی ها و دلسوزی های ظاهری آنها برای مردم نمی تواند درست باشد.

نوریان خاطر نشان کرد: مقامات آمریکایی درک درستی از منطقه خاورمیانه ندارند و مردم ایران را نیز به خوبی نمی شناسند برای همین است دچار پریشان گویی هستند و فکر می کنند سیاست دوگانه آنها در قبال ایران باعث موفقیت آنها خواهد شد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet