هدر موبایل
1398/04/01 17:57:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی شاهرودی تشریح کرد:

پشت پرده نوسانات موجود در بازار ارز چیست

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ، یکی دیگر از دلایل ناامن بودن سرمایه‌گذاری در بازار ارز را ثبات نداشتن بازار، افزایش غیرمنطقی قیمت دلار و نیز عدم نظارت دولت بر حفظ تعادل عرضه و تقاضا دانست و خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت ارز، ناامنی در بازار سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود.
پشت پرده نوسانات موجود در بازار ارز چیست سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ، یکی دیگر از دلایل ناامن بودن سرمایه‌گذاری در بازار ارز را ثبات نداشتن بازار، افزایش غیرمنطقی قیمت دلار و نیز عدم نظارت دولت بر حفظ تعادل عرضه و تقاضا دانست و خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت ارز، ناامنی در بازار سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108278659225.jpg پشت,پرده,نوسانات,موجود,در,بازار,ارز,چیست Icana

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، سیدحسن حسینی شاهرودی با اشاره به نوسانات موجود در بازار ارز که طی ماه‌های اخیر صورت گرفته است، گفت: نوسانات ایجاد شده در بازار ارز که طی ماه‌‌های اخیر صورت گرفته، جدای از علل و عوامل آن، نشان داد که سرمایه‌گذاری در این بخش سودآور نیست.

وی در تشریح یکی از دلایل سودآور نبودن سرمایه‌گذاری در بازار ارز، افزود: سرمایه‌گذاری در بازار ارز، در وهله اول شاید راهی برای حفظ ارزش دارایی‌‌ها و نقدینگی موجود باشد، اما در بلندمدت فقط موجب سوداگری می‌شود.

سید حسن حسینی شاهرودی تیتر یک

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اضافه کرد: شاید در تلاطمات بازار، سرمایه‌ سرمایه‌گذاران اُفت کند، اما در نهایت موجب از دست رفتن سرمایه اولیه نیز در بعضی موارد خواهد شد.

حسینی‌‌شاهرودی به مردم و سرمایه‌گذاران پیشنهاد کرد که به جای سرمایه‌گذاری در بازار ارز، در تولید و صنعت سرمایه‌گذاری کنند، زیرا از این طریق، همواره سرمایه‌شان حفظ شده و باعث چرخیدن چرخ تولید و ایجاد اشتغال خواهد شد.

وی تأکید کرد: با توجه به نوسانات شدید در بازار ارز، طی ماه‌های اخیر، شاهد افزایش قیمت‌های کاذب در برخی ارزها بودیم که این مسئله موجب شد، سرمایه برخی‌ کمتر از سرمایه اولیه‌شان شود.

به گزارش تسنیم سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان، یکی دیگر از دلایل ناامن بودن سرمایه‌گذاری در بازار ارز را ثبات نداشتن بازار، افزایش غیرمنطقی قیمت دلار و نیز عدم نظارت دولت بر حفظ تعادل عرضه و تقاضا دانست و خاطرنشان کرد: با افزایش قیمت ارز، ناامنی در بازار سرمایه‌گذاری ایجاد می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet