هدر موبایل
1398/04/09 15:26:21
سرویس سیاسی
نانواکناری با اشاره به اینکه ایران عامل امنیت و آرامش منطقه است:

همراهی کشورهای منطقه لازمه کاهش تنش و مقابله با بیگانگان متجاوز

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه ایران عامل امنیت و آرامش منطقه است، گفت: همراهی کشورهای منطقه لازمه کاهش تنش و مقابله با بیگانگان متجاوز است.
همراهی کشورهای منطقه لازمه کاهش تنش و مقابله با بیگانگان متجاوز عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه ایران عامل امنیت و آرامش منطقه است، گفت: همراهی کشورهای منطقه لازمه کاهش تنش و مقابله با بیگانگان متجاوز است. https://cdn.icana.ir/d/019/201603104711366908.jpg همراهی,کشورهای,منطقه,لازمه,کاهش,تنش,و,مقابله,با,بیگانگان,متجاوز Icana

ولی‌الله نانواکناری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری سرنگونی پهپاد آمریکا و نقش کشورهای منطقه در کاهش تنش، گفت: بر اساس قوانین بین‌المللی هیچ کس حق ورود به حریم هوایی و زمینی و آبی کشور دیگری را بدون اجازه ندارد، طبق همین قوانین هر کشوی می‌تواند با متجاوز برخورد کند، جمهوری اسلامی ایران هم بر همین اساس در برابر تجاوز آمریکا به حریم هوایی ایران اقدام مقتدرانه‌ای انجام داد.

جمهوری اسلامی عامل امنیت و آرامش منطقه

نماینده مردم فریدون‌کنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همه متجاوزین و دشمنان باید از این موضوع درس عبرت بگیرند از سوی دیگر کشورهای همسایه و منطقه باید نسبت به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی به عنوان عامل امنیت و  آرامش منطقه واقف باشند.

وی افزود:کشورهای حوزه خلیج فارس و منطقه باید کمک به حفظ و ارتقای اقتدار جمهوری اسلامی ایران کنند، زیرا بیگانگان برای همه بیگانه هستند و آنها بر اساس منافع خود به کشوری نزدیک یا با کشوری دشمن می‌شوند.

مجازات سنگین امارات و عربستان در صورت همراهی بیشتر با آمریکا

نانوا کناری معتقد است: امنیت و آرامش به توسعه پایدار منطقه منجر خواهد شد، عربستان و امارات هم که با اسرائیل و آمریکا همراهی می‌کنند باید بدانند که اگر بیش از این دست از پا خطا کنند، مجازات فراموش نشدنی خواهند شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر همراهی و وحدت کشورهای منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران دنبال تجاوز به حریم دیگر کشورها نیست و تمام قد در برابر دشمن برای حفظ منافع ملی خود ایستاده است، سایر کشورهای منطقه هم باید با ایران همراهی کنند. این همراهی می‌تواند طی گفت‌وگو یا مذاکره‌ای تحکیم یابد در غیر این صورت همه کشورها باید به خوبی و درستی دشمنی آمریکا را درک و در مسیر تنش‌زدایی حرکت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet