هدر موبایل
1398/04/10 06:00:00
سرویس اجتماعی
گرمابی با اشاره به بدهی بیش از 100 هزار میلیاردی تومانی دولت به تامین اجتماعی:

بهره مندی تمام بیماران از خدمات درمانی نیازمند چابک شدن  بیمه های پایه

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دولت به تامین اجتماعی بیش از ۱۰۰ هزارمیلیارد تومان بدهکار است،گفت: بهره مندی تمام بیماران از خدمات درمانی کیفی به طریق سراسری در کشور نیازمند چابک شدن  بیمه‌های پایه در کشور است.
بهره مندی تمام بیماران از خدمات درمانی نیازمند چابک شدن  بیمه های پایه نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دولت به تامین اجتماعی بیش از 100 هزارمیلیارد تومان بدهکار است،گفت: بهره مندی تمام بیماران از خدمات درمانی کیفی به طریق سراسری در کشور نیازمند چابک شدن  بیمه‌های پایه در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106633275010.jpg بهره,مندی,تمام,بیماران,از,خدمات,درمانی,نیازمند,چابک,شدن ,بیمه,های,پایه Icana

حمیدگرمابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گرانی خدمات درمانی در حوزه  بخش خصوصی گفت: بیمه های پایه بخشی از وظایفشان را در شرایطی به بیمه تکمیلی واگذار کرده اند که برخی از افراد برای دریافت خدمات درمانی بهینه در بخش دولتی با مشکلات متعددی روبرو شده اند. 

 امکانات درمان با افراد تحت پوشش تامین  اجتماعی سنخیت  ندارد

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  امکانات  درمان  با افراد تحت پوشش تامین  اجتماعی  سنخیت ندارد تصریح کرد: بیمه های تکمیلی برای پوشش هزینه های درمان در بخش خصوصی با چالش های  اساسی روبرو هستند. 

وی ادامه داد: بهره مندی تمام بیماران از خدمات درمانی به طریق سراسری در کشور نیازمند چابک شدن  بیمه های پایه در کشور است تا بتوان شرایطی را مهیا کرد که تمام افراد بتوانند از خدمات درمانی مکفی بهره ببرند. 

راهکار حل مشکلات نظام سلامت تقویت بیمه‌ های پایه است 

 وی ادامه داد: راهکار حل مشکلات نظام سلامت تقویت بیمه‌ های پایه است زیرا زمانی که بیمه های  پایه از منظر  ارائه خدمات درمانی با افزایش روبرو شوند،  بدیهی است که  کارمندان وکارگران نیاز فوری به بیمه های تکمیلی درمانی  نخواهند داشت.

 عضو کمیسیون صنایع ومعادن  مجلس با بیان اینکه پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی برای رفاه بیماران الزامی است که هرچه  سریعتر  پرداخت شود یادآورشد: هزینه درمان در بخش خصوصی با حقوق  کارمندان همخوانی ندارد و این در حالی است که 100 هزارمیلیارد تومان دولت به تامین اجتماعی بدهکار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet