خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/04/10 09:00:16
سرویس اجتماعی
مافی عنوان کرد؛

امنیت و آرامش جامعه در گروی حفظ جایگاه قدرتمند پلیس

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: نیروی انتظامی باید از جایگاه قدرتمندی برخوردار باشد تا بتواند امنیت و آرامش جامعه را حفظ کند.
امنیت و آرامش جامعه در گروی حفظ جایگاه قدرتمند پلیس عضو فراکسیون امید مجلس گفت: نیروی انتظامی باید از جایگاه قدرتمندی برخوردار باشد تا بتواند امنیت و آرامش جامعه را حفظ کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810104468972832.jpg امنیت,و,آرامش,جامعه,در,گروی,حفظ,جایگاه,قدرتمند,پلیس Icana

پروانه مافی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه نیروی انتظامی حافظ نظم، امنیت و آرامش جامعه است، گفت: پلیس باید از جایگاه قدرتمندی برخوردار باشد تا بتواند امنیت جامعه را حفظ کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نیروی انتظامی در عین اینکه به عنوان ضابط قانون در داخل شهرها حفظ نظم و آرامش را بر عهده دارد باید حمایت شود و قوی و قدرتمند برخورد کند.عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، بر لزوم حفظ حرمت و اقتدار پلیس تاکید کرد و افزود: باید در ماشین های گشت نیروی انتظامی برای برخورد با متخلفان زن، پلیس زن حضور داشته باشد تا مسائل مذهبی و اخلاقی رعایت شود.

وی افزود:  البته باید به حضور پلیس زن در گشت ها توجه جدی داشت و این مهم نباید مورد غفلت قرار گیرد.

مافی یادآور شد: عده‌ای در فضای مجازی برای جوسازی و زمینه‌سازی علیه پلیس فیلم‌هایی را منتشر و می خواهند موج سواری و سوء استفاده کنند و این امری طبیعی است.

پلیس زن در تمامی گشت‌های نیروی انتظامی حضور داشته باشد

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: برای پیشگیری از چنین جوسازی ها نیاز است در تمامی گشت های نیروی انتظامی پلیس زن حضور داشته باشد تا با خاطیان برخورد مناسب صورت گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet