خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/04/11 07:20:00
سرویس اجتماعی
ابراهیمی:

حمایت و پاداش‌ نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود

نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه حمایت و پاداش‌های مکفی نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود،گفت: مهاجرت برخی از ورزشکاران برای عدم حمایتهای اقتصادی و معنوی نیازمند بررسی موشکافانه است.
حمایت و پاداش‌ نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه حمایت و پاداش‌های مکفی نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود،گفت: مهاجرت برخی از ورزشکاران برای عدم حمایتهای اقتصادی و معنوی نیازمند بررسی موشکافانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg حمایت,و,پاداش‌,نباید,تنها,خلاصه,به,چند,رشته,ورزشی,شود Icana

علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت مهاجرت ورزشکاران ایرانی به خارج از کشور، گفت: حمایتهای مادی ومعنوی با رعایت عدالت میان تمام ورزشکاران به نحو عادلانه در نظر گرفته شود تا بتوان با برنامه‌ریزی فرهنگی واقتصادی مانع حضور ورزشکاران ایرانی با پرچم دیگر کشورها  در مسابقات ورزشی بین المللی  باشیم.

 پوشیدن پیراهن ملی کشورهای خارجی توسط ورزشکاران ایرانی نیازمند واکاوی

 نماینده  مردم رامیان  در  مجلس شورای  اسلامی با بیان اینکه مهاجرت ورزشکاران ایرانی و پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورهای دیگر نیازمند بررسی و واکاوی است تصریح کرد: امروز  ورزش در عرصه بین المل تبدیل به یک صنعت پر درآمد شده است واین درحالی است که حمایت ها از ورزشکاران قهرمان از نقطه استاندارد بین المللی  فاصله دارد.

 وی با بیان  اینکه  دولت  سر قولهای خود به  مقام آوران المپیکی باشد تصریح کرد: حمایت مادی ومعنوی با رعایت عدالت میان تمام ورزشکاران به نحو عادلانه در نظر گرفته شود و این در حالی است که  الزامی است که  تدابیری اتخاذ شود که  ورزشکاران با حمایهای مختلف مادی ،معنوی و مشاوره های کارشناسی شده  پایبند باشند که تنها  به زیر پرچم ورزش ایران  در  حوزه ملی حضور یابند.

ابراهیمی افزود : معیشت ورزشکاران و قهرمانان کشور باید از منظر اقتصاد معیشتی تامین باشد تا ورزشکاران نگرانی برای تامین اقتصادی آینده شان نداشته باشند. 

صندوق حمایت از قهرمانان ورزشی باید به فکر اقتصاد معیشتی ورزشکاران  باشند

نماینده مردم رامیان  در مجلس با بیان اینکه صندوق حمایت از قهرمانان ورزشی باید به  فکری به حال اقتصاد معیشتی قهرمانان ورزشی را بکند تصریح کرد :مجلس، دولت  و وزارت ورزش وجوانان الزامی است که به فکر حمایت از حقوق  قهرمانان المپیکی باشند. 

حمایت و پاداش های مکفی نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود

 عضو هیئت  رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس  بابیان اینکه حمایت و پاداش های مکفی نباید تنها خلاصه به چند رشته ورزشی شود یادآور شد: مهاجرت برخی از ورزشکاران برای عدم حمایتهای اقتصادی و معنوی نیازمند بررسی موشکافانه است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet