شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/07/18 17:02:00
سرویس صحن

دیدار معاون اجرایی رئیس مجلس از مرکز توانبخشی جانبازن شیمیایی ثارا...

**علی افراشته معاون اجرایی رئیس مجلس شورای اسلامی روز شنبه از مرکز توانبخشی جانبازن شیمیایی ثارا... واقع در ولنجک دیدار کرد

به گزارش خبرنگار خانه ملت، جانشین مرکز بسیج و فرماندهان بسیج قوه مقننه،غلامرضا رسولی زاده مدیر کل فرهنگی روابط عمومی و کاوه احمدی رئیس اداره اخبار و رسانه های مجلس شورای اسلامی وی را در این دیدار همراهی کردند.

"محمد حسن افضلی" مدیر مرکز توانبخشی ثارا... در ابتدایی این دیدار به ارائه گزارشی از عملکرد این مرکز پرداخت.

وی افزود: این آسایشگاه از سال 1368 توسط سپاه پاسداران افتتاح شد و در حال حاضر 35 جانباز که 8 نفر قطع نخاع کمر و یک نفر قطع نخاع گردن هستند در آن نگهداری می شوند.

افضلی خاطر نشان کرد: نگهداری از این جانبازان به صورت 24 ساعته می باشد و جانبازان شهرستانی نیز بین 7 تا 10 روز در این مرکز نگهداری می شوند.

وی اظهار داشت : آسایشگاه حضرت امام(ره) تعداد بیشتری از جانبازان را در خود نگهداری می کند ولی این مرکز مجهز ترین مرکز توانبخشی در تهران است.

مدیر مرکز توانبخشی ثارا... همچنین از راه اندازی بخش فرهنگی این مرکز طی سال گذشته خبر دادو افزود: خدمات مناسبی در این بخش به خانواده های جانبازان ارائه می شود.

این گزارش می افزاید: افراشته در ادامه به بازدید از بخش های مختلف این مرکز پرداخت و جانبازان حاضر در این مرکز به طرح مشکلات خود از جمله نبود امکانات رفاهی بویژه در بخش حمل ونقل اشاره کردند.

جانبازان همچنین از افراشته خواستند تا نمایندگان مجلس نیز به بازدید از این مرکز مبادرت ورزند که معاون اجرایی مجلس در این زمینه به آنها قول مساعد داد.

این گزارش می افزاید: در پایان این دیدار هایا و لوح تقدیر از سوی افراشته به نیابت از رئیس مجلس به مدیران و جانبازان حاضر در این مرکز اهداء شد.

 این دیدار که به همت اعضای شورای مرکز بسیج فوه مقننه تدارک دیده شده بود، 2 ساعت به طول انجامید و با اقامه نماز جماعت معاون اجرایی رییس مجلس با جانبازان خاتمه یافت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet