هدر موبایل
1398/04/10 16:00:52
سرویس سیاسی
رنجبرزاده:

نمایندگان مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند

عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: اعضای فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند.
نمایندگان مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند عضو هیات رئیسه مجلس، گفت: اعضای فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا در مجلس از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106761394886.jpg نمایندگان,مجلس,از,محل,سرنگونی,پهپاد,آمریکا,بازدید,می‌کنند Icana

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با بیان اینکه اعضای فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا از محل سرنگونی پهپاد آمریکا بازدید می‌کنند، گفت: تعدادی از نمایندگان مجلس به جزیره ابوموسی سفر خواهند کرد تا در سال روز سرنگونی هواپیمای ایرباس مسافربری ایران از سوی آمریکایی‌ها در سال 67، بازدیدی از این منطقه داشته باشند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نمایندگان مجلس ضمن این بازدید، بازدیدی هم از محل سرنگونی پهپاد آمریکایی‌ها توسط نیروی هوافضای سپاه که چندی پیش انجام شد، خواهند داشت.

پیگیری 10 طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا

وی افزود: نمایندگان همچنین مواضع مجلس شورای اسلامی در این رابطه را عنوان خواهند کرد تا مسیر قانونگذاری شفاف شود، حدود 10 طرح مقابله‌ای بعد از این بازدید در اولین جلسات بعد از تعطیلات پیگیری و عنوان خواهیم کرد.

رنجبرزاده یادآور شد: فراکسیون از فرمانده منطقه دریایی ابوموسی و فردی که دستور شلیک به سمت پهپاد آمریکایی‌ها را داده، درخواست همراهی در این بازدید را کرده تا توضیحاتی به نمایندگان درباره چگونگی وقوع آن ارائه کنند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا، یادآور شد: نمایندگان صبح و بعد از ظهر روز چهارشنبه 12 تیر ماه از این منطقه بازدید خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet