هدر موبایل
1398/04/11 11:16:27
سرویس فرهنگی
رضایی مطرح کرد:

راهبرد استراتژیک ایران در جهان نیازمند رسانه‌های برون مرزی قوی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس راهبرد استراتژیک ایران در منطقه و جهان را نیازمند رسانه‌های برون مرزی قدرتمند دانست.
راهبرد استراتژیک ایران در جهان نیازمند رسانه‌های برون مرزی قوی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس راهبرد استراتژیک ایران در منطقه و جهان را نیازمند رسانه‌های برون مرزی قدرتمند دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201810100843266909.jpg راهبرد,استراتژیک,ایران,در,جهان,نیازمند,رسانه‌های,برون,مرزی,قوی Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به دوازدهمین سالگرد تاسیس شبکه جهانی پرس تی وی گفت:  فعالیت پرس تی وی منجر به بغض شدید کشورهایی چون آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی شده و این بغض حاصل سیستم اطلاع رسانی و پوشش اخبار صحیح و تولید محتوای این شبکه بوده که همچون تیری به قلب اهداف سیاست ورزان منطقه اصابت کرده و در خنثی سازی این اهداف نقش داشته است .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با ذکر این نکته که شبکه پرس تی وی دشمنان رسانه‌ای زیادی دارد، تاکید کرد: شکل گیری این دشمنان به خودی خود گواه بر تاثیرگذاری این شبکه در عرصه بین‌المللی دارد.

وی به اهمیت حمایت از  شبکه جهانی پرس تی وی اشاره کرد و اظهار کرد: امروز نیاز است قدرتمندانه و با همه ظرفیت‌هایی که وجود دارد این شبکه را مورد حمایت قرار دهیم تا بتواند راهی را که در پیش گرفته  است، ادامه دهد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یک نمونه از اثر بخشی شبکه پرس تی وی را در تقویت محور مقاومت دانست و گفت: پرس تی وی به درستی در زمینه محور مقاومت، تولید محتوا کرده که امری ارزشمند و هدفی والا است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه چشم امید مردم بسیاری از کشورهای منطقه به سیستم اطلاع‌رسانی و اخبار موثق این شبکه دوخته شده، گفت: هرچه قدر شبکه‌های برون مرزی مورد حمایت قرار گیرد می‌تواند تاثیر جهانی پیدا کند و این خود به نوعی یک پیروزی تلقی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet