هدر موبایل
1398/04/12 08:12:21
سرویس سیاسی
کاتب:

تحریم‌های بین‌المللی مانع اجرای گام دوم برجامی ایران نمی‌شود

رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس، تاکید کرد: جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی باک ندارد و مسیر خود را با اقتدار ادامه می‌دهد، لذا تحریم‌های بین‌المللی مانع اجرای گام دوم برجامی ایران نمی‌شود.
تحریم‌های بین‌المللی مانع اجرای گام دوم برجامی ایران نمی‌شود رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس، تاکید کرد: جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی باک ندارد و مسیر خود را با اقتدار ادامه می‌دهد، لذا تحریم‌های بین‌المللی مانع اجرای گام دوم برجامی ایران نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106589860681.jpg تحریم‌های,بین‌المللی,مانع,اجرای,گام,دوم,برجامی,ایران,نمی‌شود Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به فرصت کوتاه باقی‌مانده اروپایی‌ها در قِبال جمهوری اسلامی ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس قوانین بین‌المللی و توافق هسته‌ای تصمیم گرفته و بر همین اساس هم گام‌هایی را بر می‌دارد.

تحریم‌های بین‌المللی مانع کاهش تعهدات برجامی ایران نمی‌شود

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اعمال تحریم‌هایی بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی به دلیل پایبندی ایران به تعهدات برجامی در ادامه اقدامات خصمانه گذشته است و قطعا مانع تصمیمات ما نمی‌شود زیرا تحریمی باقی نمانده که آمریکا علیه ایران اعمال کند.

جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی باک ندارد

وی افزود: ایران بر اساس فرایند اتفاقاتی که در طول یک سال گذشته افتاده، تصمیماتی گرفته که طی مراحل مختلف قصد اجرای آن را دارد، جمهوری اسلامی از هیچ تهدیدی هم باکی ندارد بنابراین مسیر خود را با اقتدار ادامه می‌دهد.

کاتب یادآور شد: در صورتی که تحریم‌های بین‌المللی علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال و اروپا بیش از این تخطی کند، ما به مجامع بین‌المللی مجدد شکایت می‌کند هرچند اعتمادی به مجامع بین‌المللی ندارد زیرا این مجامع تنها آمریکا را می‌بینند و به نفع آنها تصمیم می‌گیرند.

تثبیت حیثیت و جایگاه بین‌المللی چین و روسیه در صورت تغییر نگاه اروپایی‌ها

رئیس کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: روسیه و چین در این مدت نقش تعدیل کننده پیش گرفتند و اگر بتوانند در مدت کوتاه باقی مانده نگاه اروپایی‌ها را تغییر دهند، حیثیت اجتماعی و جایگاه بین‌المللی خود را تثبیت خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet