هدر موبایل
1398/04/11 20:48:33
سرویس فرهنگی
مسعودی:

انتخابات فدراسیون وزنه برداری باید طبق اساسنامه باشد

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی نیازمند فراهم بودن زیرساخت‌های لازم است، گفت: اصل سلامت انتخابات با توجه به آزمایش نشدن این سیستم باید تضمین شود.
انتخابات فدراسیون وزنه برداری باید طبق اساسنامه باشد عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی نیازمند فراهم بودن زیرساخت‌های لازم است، گفت: اصل سلامت انتخابات با توجه به آزمایش نشدن این سیستم باید تضمین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106428405091.jpg انتخابات,فدراسیون,وزنه,برداری,باید,طبق,اساسنامه,باشد Icana

اصغر مسعودی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در روز ۱۶ تیر ماه، گفت: طی روزهای اخیر حواشی مختلفی پیرامون درباره برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری به گوش می‎رسد که آخرین آن برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی است.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برگزاری انتخابات باید به صورتی که در اساسنامه قید شده، صورت گیرد، افزود: چنانچه در اساسنامه فدراسیون‌ها بر برگزاری انتخابات به صورت برگه‌ای و کاغذی تأکید شده نباید خلاف آن عمل شود و چنین اقدامی مغایر قانون به شمار می‌آید و وزارت ورزش در این زمینه باید پاسخگو باشد.

رأی گیری باید به صورت مخفی و محرمانه باقی بماند تا افراد بتوانند به راحتی نظر واقعی خود را مطرح کنند

وی با بیان اینکه از سوی دیگر رأی گیری باید به صورت مخفی و محرمانه باقی بماند تا افراد بتوانند به راحتی نظر واقعی خود را مطرح کنند و با تعارف رأی به کاندیداها ندهند، تصریح کرد: کسانی که حق رأی در انتخابات فدراسیون‌ها دارند نباید تحت تأثیر شرایط، روابط فردی و جناحی باشند و باید آزادانه در انتخابات شرکت کنند.

مسعودی اضافه کرد: در عین حال باید اجازه داد که همه کسانی که این شایستگی را در خود می‌‎بینند، بتوانند به عنوان کاندید در انتخابات فدراسیون وزنه برداری مورد انتخاب قرار گیرند تا شاهد برگزاری یک انتخابات سالم باشیم.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برگزاری الکترونیکی انتخابات باید به شفافیت بیشتر کمک کند نه اینکه خود محل بحث و مناقشه قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet