هدر موبایل
1398/04/15 10:18:01
سرویس استان ها
نادری خبر داد:

شکایت از وزارت راه به نهادهای قضایی به علت قصور در بازسازی جاده‌های اورامانات

نماینده مردم اورامانات در مجلس، از شکایت از وزیر راه و شهرسازی به نهادهای قضایی به علت قصور در بازسازی جاده‌های اورامانات خبر داد.
شکایت از وزارت راه به نهادهای قضایی به علت قصور در بازسازی جاده‌های اورامانات نماینده مردم اورامانات در مجلس، از شکایت از وزیر راه و شهرسازی به نهادهای قضایی به علت قصور در بازسازی جاده‌های اورامانات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104677097077.jpg شکایت,از,وزارت,راه,به,نهادهای,قضایی,به,علت,قصور,در,بازسازی,جاده‌های,اورامانات Icana

شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از جان باختن 5 نفر از شهروندان منطقه اورامانات در حادثه تصادف خبر داد و گفت: این حادثه صبح امروز در محور روانسر به کرمانشاه حدفاصل روستای بریموند رخ داد و در اثر این حادثه 5 نفر کشته و یک نفر زخمی شده است.

تصادف صحنه تصادف اتومبیل

غیراستاندارد بودن محور روانسر به کرمانشاه/ بی توجهی وزارت راه به وضعیت جاده روانسر

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از غیراستاندارد بودن محور روانسر به کرمانشاه، ادامه داد: بنده بارها در دیدار با وزیر راه و شهرسازی در سال های گذشته نسبت به وضعیت بحرانی و نامناسب جاده روانسر به کرمانشاه هشدار دادم، اما متأسفانه تاکنون هیچ اقدامی برای رفع مشکلات این منطقه صورت نگرفته است.

وزیر راه باید جوابگوی خانواده جانباختگان حادثه تصادف روانسر باشد

به طور حتم وزیر راه و شهرسازی امروز باید جوابگوی خانواده جان باختگان حادثه تصادف امروز و حوادث ماه های گذشته در منطقه اورامانات باشد، زیرا مسئول اصلی این حوادث شخص وزیر راه خواهد بود

وی گفت: به طور حتم وزیر راه و شهرسازی امروز باید جوابگوی خانواده جانباختگان حادثه تصادف امروز و حوادث ماه های گذشته در منطقه اورامانات باشد، زیرا مسئول اصلی این حوادث شخص وزیر راه خواهد بود.

نیاز جاده روانسر به کرمانشاه به تعریض و نصب علائم ایمنی و راهنمایی

نادری تصریح کرد: بارها در تمام تریبون ها اعلام کرده ایم که جاده روانسر به کرمانشاه نیاز اجرای طرح های عمرانی از جمله تعریض جاده و نصب علائم ایمنی و راهنمایی است، اما متأسفانه تا امروز به این مسائل توجهی نشده است.

جاده‌های اورامانات به جاده های مرگ تبدیل شده اند

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: جاده روانسر به کرمانشاه و بسیاری از جاده های منطقه در شرایط کنونی به جاده های مرگ تبدیل شده اند و هر روز جان تعدادی از هموطنانمان را می گیرد و این مسئله تنها به دلیل بی مسئولیتی و سوء مدیریت مسئولان دولتی است.

شکایت از وزیر راه و شهرسازی به نهادهای حقوقی و قضایی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از شکایت از وزیر راه و شهرسازی به نهادهای حقوقی و قضایی خبر داد و گفت: به طور حتم وزیر راه باید پاسخگوی عملکرد ضعیف خود در منطقه اورامانات باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet