هدر موبایل
1398/04/15 12:42:58
سرویس بین الملل
پس از برگزاری مجمع مجالس آسیایی در اصفهان مطرح شد؛

تقدیر رییس هیات پارلمانی ترکیه از میزبانی ایران

رئیس هیأت پارلمانی ترکیه از میزبانی خوب ایران و همکاری هیأت ایرانی و رییس مجمع بین المجالس آسیایی ایران در برگزاری کمیته امور سیاسی مجمع مجالس آسیایی تقدیر کرد.
تقدیر رییس هیات پارلمانی ترکیه از میزبانی ایران رئیس هیأت پارلمانی ترکیه از میزبانی خوب ایران و همکاری هیأت ایرانی و رییس مجمع بین المجالس آسیایی ایران در برگزاری کمیته امور سیاسی مجمع مجالس آسیایی تقدیر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104580663777.jpg تقدیر,رییس,هیات,پارلمانی,ترکیه,از,میزبانی,ایران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،" اسمان اردوغان "رییس هیات پارلمانی کشور ترکیه در مجمع بین المجالس آسیایی و رییس دوره ای این مجمع در جلسه اختتامیه اجلاس بین المجالس آسیایی که در شهر اصفهان برگزار شد، از برگزاری خوب این اجلاس و از فرصتی که برای دیدن این شهر تاریخی و کهن ایران زمین توسط جمهوری اسلامی ایران به دست آمد و همچنین از همکاری خوب هیأت ایرانی و سیده فاطمه ذوالقدر رییس مجمع بین المجالس آسیایی ایران و همکاران او تشکر و قدردانی کرد.

کشور ترکیه در حال حاضر رییس دوره ای مجمع بین المجالس آسیاست و پیش از این برای دو سال نشست های مجمع در این کشور برگزار شد.

 کشور روسیه میزبان کمیته اقتصادی و کشور تایلند میزبان کمیته فرهنگی بوده و هم اینک کشور عراق میزبانی برگزاری کمیته امور مالی و بودجه ریزی را که در شهریور ماه سال جاری قرار است برگزار شود را پذیرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet