هدر موبایل
1398/04/19 10:16:41
سرویس فرهنگی
تاج در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت:

کانال‌های هواداری تیم ها با همکاری قوه قضائیه کنترل می‌شوند

رئیس فدراسیون فوتبال از کنترل کانال هواداری تیم‌های فوتبال در همکاری با قوه قضائیه خبرداد و گفت: در فصل آینده لیگ‌ برتر فدراسیون فوتبال همکاری خوبی با قوه قضائیه خواهد داشت.
کانال‌های هواداری تیم ها با همکاری قوه قضائیه کنترل می‌شوند رئیس فدراسیون فوتبال از کنترل کانال هواداری تیم‌های فوتبال در همکاری با قوه قضائیه خبرداد و گفت: در فصل آینده لیگ‌ برتر فدراسیون فوتبال همکاری خوبی با قوه قضائیه خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201707100694831465.jpg کانال‌های,هواداری,تیم,ها,با,همکاری,قوه,قضائیه,کنترل,می‌شوند Icana

مهدی تاج در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تاثیر کانال‌های هواداری تیم‌ها در فضای مجازی بر ناآرامی‌های به وجود آمده در فوتبال کشور، اظهار داشت: باشگاه‌ها باید این کانال‌ها را کنترل کنند و هر کانالی که با باشگاه ارتباط ندارد باید از طرف باشگاه به مردم اعلام شود.

رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: اگر مشکل فروش بلیط الکترونیکی در ورزشگاه‌ها حل شود، بسیاری از ناآرامی‌ها در ورزشگاه‌ها رفع می‌شود.

تاج در خصوص همکاری فدارسیون فوتبال و قوه قضائیه، گفت: قوه قضائیه با فدراسیون فوتبال همکاری بسیار خوبی دارد که این سطح از همکاری جای تشکر دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: جلساتی را با مسئولان قوه قضائیه داشته‌ایم و آن‌ها نیز می‌خواهند کمال همکاری را با فدراسیون فوتبال برای فصل آینده داشته باشند تا هم به مسائل کلی بپردازیم و هم اینکه پیج‌‎های هواداری تیم‌های مختلف فوتبال را کنترل کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet