هدر اصلی
1398/04/15 15:34:46
سرویس اجتماعی
عزیزی با تاکید بر ضرورت ارائه لایحه نوسازی بافت‌های فرسوده به مجلس:

کاهش قیمت مسکن و اجاره بها مستلزم نوسازی سریع‌تر بافت‌های فرسوده

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با توجه به افزایش قیمت سرسام‌آور اجاره‌بها و مسکن خواستار ارائه لایحه نوسازی بافت‌های فرسوده به مجلس شد و گفت: مجلس از هر اقدامی برای کاهش اجاره‌بها حمایت می‌کند.
کاهش قیمت مسکن و اجاره بها مستلزم نوسازی سریع‌تر بافت‌های فرسوده رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با توجه به افزایش قیمت سرسام‌آور اجاره‌بها و مسکن خواستار ارائه لایحه نوسازی بافت‌های فرسوده به مجلس شد و گفت: مجلس از هر اقدامی برای کاهش اجاره‌بها حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907104271569517.jpg کاهش,قیمت,مسکن,و,اجاره,بها,مستلزم,نوسازی,سریع‌تر,بافت‌های,فرسوده Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه نوسازی بافت‌های فرسوده باید در دستور کار وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد، گفت: دولت مشوق‌هایی برای نوسازی بافت‌های فرسوده در نظر گرفته است.

دیدار عبدالرضا عزیزی با سفیر برزیل در تهران

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نوسازی سریع‌تر بافت‌های فرسوده کاهش قیمت مسکن و اجاره بها را در پی دارد، افزود: از سویی منجر به اشتغال‌زایی می شود.

دولت لایحه نوسازی بافت های فرسوده را به مجلس ارائه کند

عزیزی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی در تلاش برای نوسازی سریع‌تر بافت‌های فرسوده است، ادامه داد: نوسازی جزو برنامه های این وزارت خانه است البته با توجه به مشکلات فعلی اقتصادی نیاز است دولت لایحه نوسازی بافت‌های فرسوده را به مجلس ارائه کند و به طور قطع ما از هر اقدامی که در جهت کاهش اجاره بها و قیمت مسکن باشد حمایت خواهیم کرد.

برای برخی کارمندان تنها 10 درصد افزایش حقوق اعمال شده است

وی با ابراز تاسف از اینکه افزایش حقوق کارمندان و کارگران مطابق با تورم نیست، تصریح کرد: افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان منطقی نیست و باید افزایش بیشتری اعمال می شد زیرا بخش عمده آن صرف اجاره‌بها می‌شود البته این میزان افزایش هنوز برای کارمندان اعمال نشده و برای برخی تنها 10 درصد در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: از دولت تقاضا داریم تدابیری را اتخاذ کند تا در شرایط فعلی قشر کارمند و کارگر برای تامین هزینه‌های زندگی به ویژه اجاره‌ها با مشکل مواجه نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet