هدر موبایل
1398/04/19 08:40:23
سرویس فرهنگی
ابراهیمی:

باید فکری اساسی برای تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی کرد

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخی از  سریال ها در نمایش خانگی دردی ازآسیب های اجتماعی دوا نمی‌کنند،گفت:  شکستن قیمت تولیدات در نمایش خانگی برای شرایط اقتصادی مردم الزام آور است.
باید فکری اساسی برای تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی کرد نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه برخی از  سریال ها در نمایش خانگی دردی ازآسیب های اجتماعی دوا نمی‌کنند،گفت:  شکستن قیمت تولیدات در نمایش خانگی برای شرایط اقتصادی مردم الزام آور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108510716053.jpg باید,فکری,اساسی,برای,تولید,فیلم,در,شبکه,نمایش,خانگی,کرد Icana

 علیرضا ابراهیمی در  گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در باره تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی ،گفت: برخی از  فیلم  ها در شبکه  نمایش خانگی کیفیت و محتوای مناسبی ندارند  بنابراین باید فکری اساسی برای تولید فیلم در شبکه نمایش خانگی کرد  تا بتوان از بطن تولید سریال در نمایش خانگی، بسیاری از آسیب های اجتماعی در  جامعه را اصلاح کرد.

 نماینده مردم رامیان در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد: یکی از دلایل اساسی  ایجاد شبکه نمایش خانگی در  حوزه  آثار هنری،شکوفا شدن اقتصاد  سینما  بوده است  اما برای  روپا شدن اقتصاد سینما باید نرخی نیز برای فروش تولیدات نمایش خانگی سینمایی  نیز تعیین شود که مخاطب با توجه به شرایط اقتصادی کنونی توان پرداخت مالی را داشته باشد.

دولت برای بهبود  وضعیت سریال های شبک نمایش خانگی یارانه تزریق کند

 ابراهیمی افزود: دولت یارانه برای بهبود  وضعیت سریال های شبک نمایش خانگی تزریق کند تا بتوان شبکه نمایش خانگی را ساماندهی کرد  و این در  حالی است که به نظر می رسد، برخی از کارگردانان تنها به فکر کسب منفعت شخصی  در   تولید سریال و فیلم در نمایش خانگی هستند.

  عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس  با بیان اینکه برخی از  فیلم و سریال های  نمایش خانگی نه تنها محتوای مناسبی ندارد بلکه  دردی از آسیب های اجتماعی  نیز دوا نمی کنند یادآورشد: تولید، سریال  و فیلم در شبکه نمایش  خانگی تنها  نباید منجر مقوله درآمد زایی شود بلکه می بایست  هنر و فرهنگ ایرانی را  به مخاطبان عرضه کرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet