خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/04/16 10:59:46
سرویس فرهنگی
امیرآبادی فراهانی:

باید با مفسدان، بدحجابان و کسانی که ارزش‌های ملت را زیر پا می‌گذارند مبارزه کرد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: باید با مفسدان، بدحجابان و کسانی که ارزش‌های ملت را زیر پا می‌گذارند مبارزه کرد و به حریم عمومی جامعه احترام گذاشت.
باید با مفسدان، بدحجابان و کسانی که ارزش‌های ملت را زیر پا می‌گذارند مبارزه کرد عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: باید با مفسدان، بدحجابان و کسانی که ارزش‌های ملت را زیر پا می‌گذارند مبارزه کرد و به حریم عمومی جامعه احترام گذاشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107262246462.jpg باید,با,مفسدان،,بدحجابان,و,کسانی,که,ارزش‌های,ملت,را,زیر,پا,می‌گذارند,مبارزه,کرد Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، گفت: خانواده‌ها کمی به مسئله حجاب بی‌توجه شده اند و موضوعات مختلف دیگر به اندازه‌ای مطرح شده که باعث شده مسائل اعتقادی و اعتماد در جامعه سست شود به عنوان مثال زمانی که موضوعاتی مانند اختلاس‌ها دائم در جامعه مطرح می‌شود، فکر مردم را به این سمت می‌برد که چرا به تار موی بیرون زن‌ها کار دارید اما به اختلاس‌ها کاری ندارید.

همانطور که حریم خصوصی مورد احترام است بنابراین حریم عمومی جامعه نیز باید مورد احترام قرار گیرد

حجاب و عفاف یک موضوع دینی و قرآنی است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تقابلی در جامعه ایجاد شده که بیشتر این موضوعات را در فضای مجازی مطرح می‌کنند و مسائل دیگر را کم اهمیت جلوه می‌دهند در حالی که مسئله حجاب و عفاف یک موضوع دینی و قرآنی است و مورد توجه تمام متدینین و دلسوزان قرار دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه باید با مفسدین و بدحجابی و کسانی که ارزش‌های یک ملت را زیر پا می‌گذارند مبارزه کرد، تصریح کرد: به دلیل اینکه مشکلات اقتصادی را بزرگ جلوه می‌دهند و بسیار مطرح می‌کنند و از طرفی موضوعاتی از قبیل بدحجابی و ناهنجاری فرهنگی را کم اهمیت می‌دانند باعث تقابل در جامعه شده است.

حریم عمومی جامعه باید مورد احترام قرار گیرد

این نماینده مردم در مجلس دهم در مورد اینکه دستگاه‌های متولی در این زمینه چه کار باید انجام دهند، خاطرنشان کرد: به نظر بنده دولت باید در سیستم خود، ادارات، سازمان‌ها اینگونه مسائل را مدنظر قرار داده و عملیاتی کند؛ همچنین اصناف نیز این موضوعات را در نظر گرفته و در اماکن عمومی نیز رعایت شود؛ همانطور که حریم خصوصی مورد احترام است بنابراین حریم عمومی جامعه نیز باید مورد احترام قرار گیرد و تک تک افراد جامعه باید به حریم عمومی و قانون احترام بگذارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet