هدر موبایل
1398/04/18 11:21:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستا ملت روایت می کند

انتقاد علی مطهری از حکم محمدرضا خاتمی/ بازتاب افزایش سطح غنی سازی اورانیوم ایران در اینستاملت

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
انتقاد علی مطهری از حکم محمدرضا خاتمی/ بازتاب افزایش سطح غنی سازی اورانیوم ایران در اینستاملت اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100519679589.jpg انتقاد,علی,مطهری,از,حکم,محمدرضا,خاتمی/,بازتاب,افزایش,سطح,غنی,سازی,اورانیوم,ایران,در,اینستاملت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی مطهری از حکم صادر شده برای محمد رضا خاتمی در خصوص ادعا درباره انتخابات سال 88  در مطلبی با عنوان بی تدبیری در برخورد با محمدرضا خاتمی انتقاد کرد.

محکومیت آقای محمدرضا خاتمی به دو سال حبس در دادگاه بدوی به خاطر اظهار عقیده درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 ، نشان می‌دهد که مدعی‌العموم توجهی به میزان گسترش و تأثیر اتهام در جامعه ندارد و خود موجب رواج بیشتر آن می‌شود. در گذشته نیز نمونه‌هایی از این قبیل داشته‌ایم. داستان مرگ ستار بهشتی در بازداشتگاه، نمونه تلخ آن است. او کارگری بود که در وبلاگ خود اظهارنظر و انتقاد می‌کرد و ظاهراً توهین‌هایی هم به برخی مقامات کشور داشته است. بعداً پلیس فتا اعلام کرد که وبلاگ او فقط هشت بازدیدکننده در روز داشته است. آیا اگر او را فرا می‌خواندند و با توجه به این که ریشه انتقادات و احیاناً اهانتهای او فقر خود و مادرش بوده است یک کمک مالی به او می‌کردند که احیاناً جذب انقلاب می‌شد بهتر نبود تا در بازداشتگاه کشته شود. فرض این است که مجری قانون عاقل و مدبّر است. بله، ظاهر قانون می‌گوید توهین به مقامات عالی کشور مجازات دارد، ولی کی و کجا و با چه میزان تأثیری؟ این بستگی به عقل و تدبیر مجری قانون دارد. مانند این که قانون می‌گوید عبور از چراغ قرمز ممنوع است، ولی اگر یک خودرو حامل مصدومی است که خونریزی شدید دارد، پلیس عاقل و با تدبیر اجازه عبور به او می‌دهد.

داستان آقای محمدرضا خاتمی به این شرح بود که ایشان در مصاحبه با برنامه رو در رو که از طریق شبکه اینترنتی آپارات و نه از صدا و سیما پخش می‌شد با اصرار شیطنت‌آمیز مجری آن برنامه عقیده خود مبنی بر تقلب در انتخابات سال 88 را ابراز داشت. این سخن را تعداد بسیار اندکی از مردم ایران شنیدند و مثل بسیاری از اظهارنظرهای دو طرف آن ماجرا از کنار آن گذشتند اما با ورود مدعی‌العموم به این موضوع، انتشار عمومی پیدا کرد و تردیدها درباره آن انتخابات را افزایش داد.

اساساً این سؤال مطرح می‌شود که اگر کسی معتقد باشد در انتخابات سال 88 تقلب شده و این عقیده خود را اعلام کند حتماً باید محاکمه شود؟ در مقابل، دهها نفر هم می‌گویند تقلب نشده است. قضاوت را باید به مردم واگذار کرد. این گونه حساسیت نشان دادنها ایجاد شک و تردید درباره آن انتخابات می‌کند یا به آن دامن می‌زند. طوری رفتار نکنیم که اظهارنظر درباره حوادث سال 88 را مانند اظهارنظر درباره هولوکاست در اروپا جلوه دهیم و به زبان حال بگوییم همه باید یک حرف بزنند.

از جناب آقای رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه که اصلاحاتی را در این قوه آغاز کرده و حسن مطلع داشته‌اند درخواست دارم به این موضوع ورود کنند و از وارد شدن آسیب بیشتر به نظام جمهوری اسلامی جلوگیری نمایند.

 

مسعود پزشکیان مطلب زیر را منتشر کرده است.

علی اصغر یوسف نژاد با انتشار ویدئویی از  تشکیل  جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران خبر داده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است.

محمد دامادی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

همایون هاشمی مطلب زیر را درباره بازدید از محل کارگاه و پروژه طرح تعریض جاده تکاب دندی به اشتراک گذاشته و نوشته است :
اجرای فاز اول این پروژه از سه راهی پهلوان به طول ۲۵ کیلومتر در ۴ نقطه عملیاتی شده است.
عملیات فاز اول این پروژه باسرعت و نظارت دقیق بر اجرای پروژه انشالله در اولین فرصت بهره برداری خواهد شد.
پروژه بهسازی جاده تکاب دندی به عنوان یکی از برنامه های اصلی در این دوره بود که با تلاش های شبانه روزی در سه سال گذشته و با تخصیص اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان هم اکنون در دست ساخت و اجرا می باشد.

امیرخجسته مطلب زیر را منتشر کرده است

برگزاری #نماز جماعت در پارک های شهر #همدان یکی از ابتکاراتی است که به حق می توان آن را در راستای منویات مقام معظم رهبری و یک کار فرهنگی تمیز دانست و قطعا سلامت اجتماعی محسوسی را به دنبال خواهد داشت .
حضور پر شور مردم که بیشتر آنها را جوانان تشکیل میدادند، امامت نماینده ولی فقیه حضرت #حجت_الاسلام_شعبانی
از همین جنس در نماز و در کنار قبور #شهدای_گمنام هشت سال #دفاع_مقدس در پارک مردم بیش از پیش اقامه این نماز را به یک کلاس فرهنگ سازی در بین احاد مردم مبدل کرده که این بار ما هم سعادت همراهی و استفاده از این فضارا داشتیم .

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet