خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/04/16 11:42:56
سرویس فرهنگی
گل محمدی تشریح کرد:

3 مانع اصلی در مسیر واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، به تشریح موانع موجود در مسیر واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی پرداخت.
3 مانع اصلی در مسیر واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، به تشریح موانع موجود در مسیر واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی پرداخت. https://cdn.icana.ir/d/019/201812107475244662.jpg 3,مانع,اصلی,در,مسیر,واگذاری,باشگاه‌های,پرسپولیس,و,استقلال Icana

رضا گل‌محمدی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، در مورد دلیل تاخیر در واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، گفت: واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی نیاز به عزمی فراتر از اراده وزارت ورزش و جوانان دارد، بنابراین لازم است که تمام دستگاه‌ها و نهادها در این رابطه به این وزارتخانه کمک کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، ادامه داد: اگر برای واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی عزمی ملی وجود نداشته باشد، به طور قطع در این زمینه با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی تصریح کرد: ما به شدت موافق واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال هستیم، اما منوط بر اینکه زیرساخت‌های لازم برای تحقق آن فراهم شود که این نیز در اختیار وزارت ورزش و جوانان یا اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیست.

واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال یکی از دغدغه‌های وزیر ورزش و جوانان است

گل‌محمدی یادآور شد: واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال یکی از دغدغه‌های وزیر ورزش و جوانان بوده که بارها بدان اشاره کرده است و ما نیز به تبعیت از وی بارها این موضوع و موانع موجود در مسیر تحقق آن را اعلام کرده‌ایم.

تسهیل واگذاری این باشگاه‌ها مستلزم حمایت از بخش خصوصی است

وی در پاسخ به اینکه چرا عزمی ملی برای واگذاری این دو باشگاه وجود ندارد، اظهار کرد: آنچه مسلم است باید از بخش خصوصی در جهت تامین زیرساخت‌های لازم در این حوزه از فرهنگسازی تا امکانات لجستیک حمایت شود و تا این مشکل حل نشود، نمی‌توان این باشگاه‌ها را واگذار کرد.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: چالش حق پخش تلویزیونی و قانون کپی رایت از دیگر موانع موجود در مسیر واگذاری این باشگاه‌ها بوده که تاکنون حل نشده است و تا زمانی که این مشکل برطرف نشود این باشگاه‌ها محلی برای درآمدزایی ندارند و چنانچه نخواهند از بودجه دولتی استفاده کنند باید محلی برای تامین هزینه‌های خود داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، بیان کرد: بی‌تردید اگر این موانع برطرف نشود، واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تنها یک معضل به سایر معضل‌های حوزه ورزش اضافه خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet